Gwiazdy

Joanna Koroniewska świętuje urodziny i pomaga chorej dziewczynce. „Wierzę, że zbiórka dla Tosi ruszy”

Gwiazdy

Joanna Koroniewska swoje 42 urodziny postanowiła świętować hucznie w gronie najbliższych znajomych. Po wielu „wirtualnych domówkach u Dowborów” nadszedł czas na prawdziwe przyjęcie. Na imprezie pojawili się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Ada Fijał, Małgorzata Socha i Majka Jeżowska.

Joanna Koroniewska – urodziny

Joanna Koroniewska skończyła 42 lata. Wyjątkowy dzień aktorka postanowiła świętować w gronie przyjaciół. Tym razem nie wirtualnie, a na żywo. Na przyjęciu urodzinowym gościła Małgorzatę Kożuchowską, Majkę Jeżowską, Magdalenę Schejbal, Ewę Chodakowską, Adę Fijał oraz Małgorzatę Sochę.

Motywem przewodnim imprezy był lata 80., a wszyscy goście przebrali się w kolorowe kreacje. Oprócz wspaniałej zabawy jubilatka miała ważny i szczytny cel.

W życiu nie czułam się jednocześnie scenarzystą, asystentem scenografa, producentem i reżyserem w jednym! Ważne, że cel szczytny!!!

– napisała pod postem.

Urodzinowa zbiórka na szczytny cel

Joanna Koroniewska podczas swoich urodzin postanowiła zebrać pieniądze. Wraz z przyjaciółmi nagrała filmik, który sama wyreżyserowała. Na Instagramie udostępniła gotowe wideo i zachęciła fanów do udziału w zbiórce charytatywnej na rzecz chorej na SMA Tosi.

Postanowiłam, że w urodziny, razem z moimi bliskimi koleżankami zrobimy coś dla Was i jeśli Wam się to spodobało, wpłaćcie dla Tosi z SMA jakąś kwotę, bo nadzieje dla każdego rodzica umiera ostatnia!!!! Kończę dzisiaj 42 lata!! Możecie więc wpłacić co następuje- 2 złote albo 4 albo 4+2=6 złotych lub na przykład 42 złote albo też o wiele, wiele więcej!!! Ja już wpłacam!! Link do zbiórki w BIO!! Wierzę całym serduchem, że zbiórka dla Tosi ruszy i że damy rodzicom jakąś nadzieję!!! Niestety Tosia jest jednym z najstarszych dzieci z SMA i niestety zostało bardzo naprawdę bardzo mało czasu!!!

- pisała Joanna.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani!!! Dzisiaj moje urodziny. ??Naprawdę mam to co najważniejsze. Zdrowe dzieci, męża, pracę. Ale wiem, że nie wszyscy mogą się tym cieszyć. Wiem, że jest mało czasu. Wiem, że do zrealizowania tej zbiórki potrzeba naprawdę wiele, ale też WIEM jak udawało się już parę razy wygrać!! Kochani!!! Postanowiłam, że w urodziny, razem z moimi bliskimi koleżankami zrobimy coś dla Was i jeśli Wam się to spodobało, wpłaćcie dla Tosi z SMA jakąś kwotę bo NADZIEJA dla każdego rodzica umiera ostatnia!!!! Kończę dzisiaj 42 lata!! ????‍♀️?? Możecie więc wpłacić co następuje- 2 złote albo 4 albo 4+2=6 złotych lub na przykład 42 złote albo też o wiele, wiele więcej!!! Ja już wpłacam!! Link do zbiórki w BIO!! Wierzę całym serduchem, że zbiórka dla Tosi ruszy i że damy rodzicom jakąś nadzieję!!! Niestety Tosia jest jednym z najstarszych dzieci z SMA i niestety zostało bardzo naprawdę bardzo mało czasu!!! Ale wiem, że RAZEM MOŻE nam się to udać!!! Proszę udostępniajcie tę zbiórkę!!! ??? Ja wierzę w siłę NAS wszystkich!!! ❤️❤️❤️❤️Dziękuję WSZYSTKIM MOIM cudownym koleżankom, KOLOROWYM ptakom, za to spontaniczne spotkanie, Waszą niesamowitą energię i to, że oddałyście mi wczoraj kawałek swojego życia!!! ????Dziewczyny! @malgorzatakozuchowska_ i @adafijal to już normalnie GWIEZDNY team!!! ⭐️✨??Ściskam Wszystkie Razem i Każdą z osobna MOJE pozostałe cudowne bohaterki!! @chodakowskaewa @majka_jezowska_ @magdaschejbal @malgosia_socha ?????Kochani! W każdym wieku warto sięgać po swoje marzenia!!! Najważniejsze to wiara, upór i praca nad samym sobą!! Kocham, dziękuję i całuję!! ???Pamiętajcie, że dziś specjalne urodzinowe wydanie domówki!! ??????❤️ @maciej_dowbor NIC MI NIE MÓWIŁ- mam być JEGO GOŚCIEM!! Oby było nas DZISIAJ o 22.00 było jak najwiecej!! ????Zapraszamy!!! Uprzedzam, że działaliśmy bez żadnej Wielkiej Ekipy - same bohaterki, każda zrobiła sobie makeup i stylizację- @wiewiorkaispolka dziękuję za piękną scenografię! @bart_czach za pomoc w filmowaniu. @aleksandraoleczekhairstylist za moją KOSMICZNĄ fryzurę stąd turban na domówce!!! #urodzinoweLOVE #domówkaudowborów #dowborybehappy #?

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska)

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości