Gwiazdy

Jego singiel pokonał utwory Camili Cabello i Eda Sheerana. Oskar Cyms na naszej scenie zaśpiewał piosenkę "My girl"

Gwiazdy

Oskar Cyms w utworze „My girl”
Oskar Cyms w utworze „My girl”Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Na naszej scenie wystąpił Oskar Cyms, utalentowany wokalista, który powoli wyrasta na gwiazdę światowego formatu. Choć ma zaledwie 21 lat już podbił rynek muzyczny. Po nagraniu utworu "My girl" znalazł się na czołowych miejscach na listach przebojów w Polsce, ale też na świecie.

Oskar Cyms – kto to?

Oskar to młody muzyczny debiutant, pochodzący z małego miasteczka Nowe, leżącego nad Wisłą na terenie województwa kujawsko–pomorskiego. Artysta od kilku lat wrzuca do sieci covery znanych artystów i bierze udział w licznych konkursach muzycznych.

Rozgłos przyniosła mu dopiero ballada "My Girl". Stała się międzynarodowym przebojem i jest jednym z najchętniej wyszukiwanych numerów w serwisach streamingowych na świecie.

Oskar Cyms z piosenką "My Girl" znalazł się w top 3 utworów na świecie w rankingu Shazam, przebijając takie światowe nazwiska jak Camila Cabello czy Ed Sheeran, stojąc na podium wraz z Harrym Styles’em.

Oskar Cyms na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie Oskar zaśpiewał piosenkę "My girl". Jak podoba wam się ten utwór?

Nie oglądałeś Dzień Dobry Wakacje na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości