Jarosław Bieniuk świętuje urodziny. Ile skończył lat?

Newsy z show-biznesu
Jarosław Bieniuk ma dzisiaj swoje święto. Były piłkarz Lechii Gdańsk skończył 42 lata. Choć w jego mediach społecznościowych nie pojawiło się jeszcze zdjęcie mówiące o tym, jak spędzi ten dzień, to show skradła jego córka Oliwia. W Dzień Dobry TVN mogliśmy zobaczyć materiał, jak nastolatka poradziła sobie z maturą.

Jarosław Bieniuk - urodziny

Media od lat zabiegają o nowinki z życia prywatnego Jarosława Bieniuka. Były piłkarz Lechii Gdańsk związany był z aktorką Anną Przybylską, z którą doczekał się trójki dzieci: córki Oliwii oraz synów Jana i Szymona. W 2020 r. ponownie został ojcem. Na świat przyszedł jego syn Kazik. Jarosław Bieniuk związany był wówczas z Martyną Gliwińską. Para rozstała się, ale przynajmniej jeszcze do niedawna mówiło się, że utrzymują ze sobą relacje.

Dzisiaj sportowiec obchodzi 42. urodziny. O jego dniu w Dzień Dobry TVN wspomniała Barbara Pasek.

- Nieprzypadkowo dzisiaj pojawił się materiał z Oliwią Bieniuk, myślę, że to piękny prezent dla jej taty, bo Jarosław Bieniu ma dziś urodziny. Chcielibyśmy mu życzyć wszystkiego najwspanialszego z okazji 42. urodzin. Jestem pewna, że jest dumny z córki - podsumowała nasza reporterka.

Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk

Nastolatka w tym roku zasiadła do jednego z najważniejszych egzaminów w swoim życiu, czyli matury. Jak jej poszło?

- Jestem zadowolona, ale najgorzej poszła mi matematyka. Ona od zawsze sprawiała mi kłopoty i nigdy niebyła moim konikiem - mówiła Oliwia Bieniuk w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Gwiazda wyznała, że ogromnym wsparciem w tym trudnym czasie byli dla niej przede wszystkim babcia i tata.

- Tata stresował się bardziej niż ja. Mimo to mogłam na niego liczyć. Przez całe matury woził mnie na egzaminy i trzymał za mnie kciuku - zdradziła Oliwia.

Cały materiał z córką Jarosława Bieniuka obejrzycie tutaj:

Kim jest Jarosław Bieniuk?

Jarosław Bieniuk urodził się 4 czerwca 1979 r. w Gdańsku. To były piłkarz, który karierę rozpoczynał w sezonie 1994/95, występując w zespole Ogniwo Sopot. W następnym roku przeniósł się do Lechii Gdańsk. Na swoim koncie ma kilka występów w Reprezentacji Polski (w latach 2003-2009).

Medialną rozpoznawalność zyskał głównie dzięki związkowi z Anną Przybylską. Sportowiec często pojawia się w mediach, niejednokrotnie wspominając zmarłą na skutek ciężkiej choroby partnerkę i matkę trójki jego dzieci.

Kilka lat temu było o nim wyjątkowo głośno. Wszystko w wyniku oskarżeń, które w jego kierunku skierowała 29-letnia Sylwia Sz. Sprawa jednak została umorzona, a mężczyzna uniewinniony.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Barbara Pasek

podziel się:

Pozostałe wiadomości