Gwiazdy

Jakob Kosel pochwalił się zdjęciem z pierwszego spaceru córki. Udało się dopiero za drugim razem

Gwiazdy

Jakob Kosel od dwóch tygodni spełnia się w nowej dla siebie roli ojca. W styczniu uczestnik "Top Model" i jego partnerka Ciocia Liestyle powitali na świecie córkę. Mała Michalina ma już za sobą pierwszy spacer po Żoliborzu. Dumny tata uwiecznił ten moment na Instagramie.

Jakob Kosel na pierwszym spacerze z córką

Jakob Kosel wypłynął na szerokie wody show-biznesu dzięki "Top Model". 28-latek wziął udział w piątej edycji programu i mimo że nie dotarł do finału, to do dziś z powodzeniem funkcjonuje w branży. Przy okazji ostatniego sezonu show razem z Karoliną Pisarek relacjonował, co dzieje się u uczestników za kulisami.

W ostatnim czasie życie zawodowe zeszło u Jakoba na bok i nie chodzi tylko o pandemię. Na początku tego roku partnerka modela, Ciocia Listyle, urodziła córkę. Mała Michalina z miejsca stała się oczkiem w głowie swoich sławnych rodziców. Kosel nie ukrywa, że szybko odnalazł się w roli ojca. Ostatnio dumny tata pochwalił się na Instagramie, że zabrał córkę na pierwszy spacer w jej życiu.

- Pierwszy spacer, drugie podejście tym razem się udało. Na zdjęciu: Kosel, Falco Wiewiór i Wiewióreczka - dopisał.

Nieudane pierwsze podejście

Nasza specjalistka od show-biznesu, Barbara Pasek, wyjaśniła, o co chodzi z nieudanym pierwszym podejściem do spaceru z Michaliną.

- Bardzo duże wydarzenie w jego życiu, ponieważ pierwsze podejście się nie udało, bo zaczął padać deszcz. Bardzo mi się podoba, to co pokazuje Jakob, bo rzeczywiście to tacierzyństwo nie jest aż tak popularne na Instagramie - powiedziała w Studiu Dzień Dobry TVN.

Zdjęcie z pierwszego spaceru Michaliny rozczuliło obserwatorów Kosela. W komentarzach zaroiło się od gratulacji i miłych słów.

- Ale piękny obrazek - pisze jedna z internautek.

- Coś wspaniałego - dodaje druga.

To prawda - serce rośnie. Młodym rodzicom życzymy samych przespanych nocy.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości