Gwiazdy

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" stworzyła rodzinę zastępczą dla 4 synów

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Nasz wielka, polska rodzina
Nasz wielka, polska rodzina Dzień Dobry TVN
wideo 2/12
Dzień Dobry TVNNasz wielka, polska rodzina

Izabela Zeiske znana widzom z "Gogglebox. Przed telewizorem", zyskała ich sympatię praktycznie od pierwszej chwili, kiedy pojawiła się w programie. Gwiazda nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Dopiero teraz opowiedziała o adopcji synów oraz domu, jaki im stworzyła.

Izabela Zeiske o dzieciach

Izabela znana jest przede wszystkim ze swoich występów z synem Joachimem w programie "Gogglebox. Przed Telewizorem", a jej profil na Instagramie obserwuje już 161 tysięcy fanów. Do tej pory niewiele osób wiedziało, że wychowała sześciu synów, z czego czterech adoptowała.

- We mnie to od zawsze siedziało jakoś i w mężu mi się wydaje, że też, dlatego że my tak się dobraliśmy trochę "w korcu maku". On jest jedynakiem, ja jestem jedynaczką, może nam czegoś brakowało... - mówiła Izabela, a jej syn Joachim dodał:

-To nie była tylko wasza decyzja. To była wspólna decyzja. Były narady - tłumaczył.

Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie GoogleboxaDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/3

Rodzina, która nie boi się pomagać

- Mój biologiczny brat jest dziesięć lat starszy ode mnie, więc w momencie, kiedy przyszedł cztery lata starszy chłopak, przyjąłem go jak brata - mówił Joachim.

W takiej sytuacji zawsze nasuwa się pytanie, czy biologiczne dzieci nie odczuwają zazdrości, kiedy w ich rodzinie pojawia się adoptowane rodzeństwo. To pytanie zadał Joachimowi prowadzący Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

- Nie, ja zawsze czułem od rodziców pełną miłość, więc tutaj nie miałem żadnych braków i poczucia zazdrości - podsumował nasz gość. - U nas w domu zawsze o wszystkim się rozmawiało, byłem na to przez rodziców przygotowany - dodał.

Sposób Izabeli Zeiske na życiową radość

Izabela podzieliła się także swoją receptą na szczęśliwe życie i choć wydaje się ona banalna, to jak widać po jej rodzinie, jest niezwykle skuteczna.

- Ja się cieszę każdą chwilą życia! Ja uważam, że człowiek powinien być radosny z każdej chwili, którą mu niesie życie. Poza tym ja jeszcze bardzo lubię śpiewać - dodała, śmiejąc się.

Nie trzeba było jej długo zachęcać i po chwili w studio Izabela zaśpiewała utwór z "Halki" Stanisława Moniuszki -"Szumią jodły na gór szczycie", czym ponownie wywołała we wszystkich niezwykle pozytywne uczucia, pozostawiając prowadzących z uśmiechami na twarzach.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

Pozostałe wiadomości