Gwiazdy

Weronika Rosati pokazała zdjęcie z hollywoodzką gwiazdą

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Dzień Dobry TVNWeronika Rosati

Weronika Rosati to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda rzadko dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek i wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje z bardzo znanym i cenionym aktorem.

Weronika Rosati na zdjęciu z Alem Pacino

Weronika Rosati od wielu lat robi karierę w Hollywood. Aktorka miała okazję współpracować z największymi gwiazdami światowego kina. Niedawno Rosati zamieściła na Instagramie zdjęcie, do którego pozuje ze swoją mamą Teresą Rosati oraz Alem Pacion.

Aktorka w podpisie pod zdjęciem poinformowała, że z Alem Pacino znają się od ponad 15 lat. - Ale dla wspomnień robimy sobie zdjęcie mniej więcej co 5 lat - napisała aktorka. Okazją do spotkania i uwiecznienia go na fotografii była premiera nowego filmu Ala Pacino "Panika w parku igieł", na którą Rosati otrzymała zaproszenie. Jak wam się podoba ich wspólna fotografia?

Weronika Rosati - kariera

Weronika Rosati to polska aktorka i działaczka społeczna. Jest absolwentką Lee Strasberg Theatre and Film Institute oraz członkinią Europejskiej Akademii Filmowej. Weronika Rosati zdobyła popularność dzięki serialowi "M jak miłość". Wystąpiła także w filmie Patryka Vegi "Pitbull". Aktorka otrzymała też nominację do Orła na rolę w filmie "Obława".

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Weronika Rosati - z dużym powodzeniem - robi karierę w Hollywood. Aktorka miała okazję grać z taki gwiazdami kina, jak Nicolas Cage, czy Dustin Hoffman.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości