Weronika Rosati pochwaliła się zdjęciem z rodzinnej wycieczki. "Córka będzie dumna ze swojej mamy, jak podrośnie"

Weronika Rosati o zaskarżeniu wyroku
Justyna Rojek/East News
Weronika Rosati, która na co dzień mieszka w Los Angeles, postanowiła na jakiś czas opuścić słoneczną Kalifornię i wybrała się w podróż do Polski. Zabrała ze sobą córkę, która po długiej rozłące w końcu miała okazję spotkać się z dziadkami. Zdjęcia uwieczniające chwile w rodzinnym gronie pojawiły się na instagramowym profilu aktorki.

Weronika Rosati spędza czas w Polsce

Weronika Rosati chętnie korzysta z mediów społecznościowych, bo dzięki nim może dzielić się z fanami szczegółami ze swojego życia. Na jej instagramowym profilu często pojawiają się zdjęcia, na których aktorka pozuje z ukochaną córeczką, Elisabeth Valentiną. Zwykle pochodzą one z gorącego Los Angeles, gdzie gwiazda mieszka i pracuje na co dzień. Tym razem internauci mają jednak szansę podziwiać relację z jej pobytu w Polsce.

Aktorka opublikowała w sieci fotografie z rodzinnej wycieczki do Krakowa. Przy okazji zdradziła, że przyjazd do ojczystego kraju pozwolił jej spotkać się z rodzicami, ale też załatwić kilka spraw zawodowych.

Na pracowniczy weekend w Krakowie zabrałam familię, ale jedyne zdjęcia udało mi się zrobić w pociągu, bo przez resztę czasu byłam w pracy. A co robiłam w Krakowie, dowiecie się wkrótce!

- napisała aktorka w poście. Fani natychmiast zareagowali na widok szczęśliwej rodziny w komplecie. Ich uwadze nie umknął także fakt, że Weronika Rosati każdą wolną chwilę stara się poświęcać córce.

- "Wygląda pani przepięknie. Super rodzinka", "Wspaniali rodzice, Ty i Dzieciątko. Zdrowia, szczęścia, pomyślności", "Córka będzie dumna ze swojej mamy jak podrośnie, widać ile miłości masz dla niej i że w ogóle się nie rozstajecie" - pisali internauci pod zdjęciami.

Weronika Rosati i jej życie za oceanem

Decyzję o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych Weronika Rosati podjęła wiele lat temu. Dziś jest jedną z nielicznych polskich aktorek, której udało się zrobić karierę za oceanem. Gwiazda miała okazję grać u boku największych sław Hollywood, a jej niezwykły talent doceniony został przez wielu producentów.

W Los Angeles aktorka mieszka razem z córką, 3-letnią Elisabeth Valentiną. Dziewczynka to oczko w głowie mamy, co najlepiej udowadniają ich wspólne zdjęcia. Weronika Rosati doskonale odnajduje się w roli mamy i wyraźnie widać, że opieka nad dzieckiem daje jej poczucie spełnienia.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Weronika Rosati i jej tajny projekt

Dzień Dobry TVN

Autor: Magdalena Brzezińska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki

Naucz malucha samodzielnej zabawy
Materiał promocyjny

Naucz malucha samodzielnej zabawy