wywiad z gwiazdami

  Co w filmie Baza Luhrmanna sprawiło, że uroniła kilka łez?

  "Pomyślałam, że szkoda czasu na kogoś, kto mnie nie słucha..."

  Joanna Kulig przebywa obecnie w Los Angeles, gdzie wkrótce ruszą zdjęcia do komedii romantycznej "She came to me", w którym oprócz polskiej aktorki pojawi się m.in. Anne Hathaway i Mathew Broderick. W rozmowie z Kingą Burzyńską gwiazda "Zimnej wojny" opowiedziała o życiu w Hollywood i roli matki. Okazuje się, że w Stanach Zjednoczonych przeszkadza jej jedna rzecz.

  Mikołaj Roznerski: "To idealna pozycja na Walentynki"

  Izabela Zeiske znana widzom z "Gogglebox. Przed telewizorem", zyskała ich sympatię praktycznie od pierwszej chwili, kiedy pojawiła się w programie. Gwiazda nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Dopiero teraz opowiedziała o adopcji synów oraz domu, jaki im stworzyła.

  "Wziąłem role, których nie powinienem wziąć"

  Dawid Woskanian, 20-latek, którego historia poruszyła jury. Udowodnił, że choroba nie jest w stanie zatrzymać go w realizacji marzeń, a stres można przekuć w motywację.

  Joanna Przetakiewicz bardzo angażuje się w pomaganie kobietom. Kilka lat temu założyła ruch społeczny i chce mobilizować płeć piękną do zmian w życiu, spełniania marzeń, a także poczucia szczęścia na każdym etapie życia. Teraz w rozmowie z redaktorką serwisu dziendobry.tvn.pl Sabiną Ziębą opowiedziała, jak wygląda życie po 50-tce.

  Na ekrany kin wchodzi fabularna wersja opowieści o Pięknej i Bestii. W rolach głównych wystąpili Emma Watson i Dan Stevens. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z nimi przy okazji londyńskiej premiery filmu. Czy według aktorów każdy ma w sobie piękną i bestię? Jak jednym słowem określiliby siebie nawzajem? Bohaterka grana przez Emmę jest silną dziewczyną - jak według Dana współcześni mężczyźni radzą sobie z silnymi kobietami?