Gwiazdy

Igor Walaszek nagrał wzruszającą piosenkę dla córki. "To fantastyczny debiut bardzo zdolnego artysty"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Igor Walaszek na stałe zapisał się w historii polskiej sceny muzycznej jako członek duetu Bass Astral x Igo, jednak po latach udanej współpracy z basistą Kubą Traczem zdecydował się postawić na solową karierę. W 2021 roku wokalista przywitał na świecie córkę, a emocje związane z tym przełomowym wydarzeniem wykorzystał jako inspirację do nagrania wyjątkowego utworu. W Dzień Dobry TVN o piosence "Helena" i spektakularnym debiucie artysty opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Igor Walaszek - solowy debiut

Igor Walaszek, który zaskarbił sobie sympatię oddanej rzeszy fanów jako członek duetu Bass Astral x Igo, zdecydował się spróbować swoich sił jako artysta solowy. Miłośnicy twórczości zdolnego muzyka wielokrotnie mieli okazję podziwiać kunszt jego umiejętności na pełnych atrakcji koncertach. Nowy rozdział w karierze idola przyniósł im niespodziankę w postaci wyjątkowego singla. Piosenka zatytułowana "Helena" opowiada o córce wokalisty, która pojawiła się na świecie w 2021 roku.

- To naprawdę fantastyczny debiut bardzo zdolnego artysty, a my wciąż o tych najzdolniejszych artystach mówimy za mało - zauważyła Sandra Hajduk-Popińska.

Igor Walaszek - utalentowany muzyk i dumny tata

Igor Walaszek uczcił narodziny dziecka w wyjątkowy sposób. Nie da się ukryć, że piosenka napisana na cześć córki stanowi najlepszy dowód jego nieprzeciętnego talentu, ale i godnej podziwu wrażliwości.

- Doskonale pamiętam moment, w którym dowiedziałem się, że moja żona jest w ciąży. To był zdecydowanie ten moment, w ciągu kilku godzin miałem skończony nowy tekst, który po prostu ze mnie wypłynął - przyznał artysta.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości