Gwiazdy

Córka Pauliny Krupińskiej-Karpiel idzie w ślady mamy. "Jak to mówią: genów nie wydłubiesz" 

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Jerzy Dudek/East NewsPaulina Krupińska-Karpiel

6-letnia Tosia, córka Pauliny Krupińskiej-Karpiel, dorwała się do szafy mamy. Przymierzyła jej wysokie szpilki i długą suknię, a nasza prowadząca uwieczniła ten moment. Co na to fani?

Paulina Krupińska-Karpiel może być wzorem dla wielu mam. Nasza prowadząca udowadnia bowiem, że karierę zawodową można połączyć z życiem rodzinnym. Jak powszechnie wiadomo, nie jest to jednak łatwe zadanie, zwłaszcza gdy w grę wchodzi przemierzanie Polski. Gospodyni Dzień Dobry TVN wita widzów ze studia mieszącego się w Warszawie, po czym zmyka na Podhale, gdzie wraz z mężem Sebastianem Karpielem-Bułecką wychowuje dwójkę dzieci: córkę Antoninę i syna Jędrzeja. W mediach społecznościowych często uchyla rąbka tajemnicy, jak wygląda jej życie.

Zobacz wideo: Gwiazdy o macierzyństwie

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Paulina Krupińska-Karpiel zamieściła zdjęcie córki

Paulina Krupińska-Karpiel ochoczo dzieli się kadrami zarówno z pracy, jak i przemyśleniami na temat macierzyństwa. Ostatnio zamieściła fotografię, na której widzimy jej 6-letnią córkę Tosię, która pozuje w sukience i butach mamy. Zdjęcie jest niczym wyjęte z żurnala.

Jak to mówią: genów nie wydłubiesz #tosia #tosińka

Córka Pauliny Krupińskiej-Karpiel idzie w ślady mamy?

Post naszej prowadzącej wyraźnie przypadł do gustu fanom. Zgodnie stwierdzili oni, że Tosia przypomina mamę. "Mała Ty" - zauważył Damian Michałowski. "Nogi ewidentnie po mamusi", "Genów nie oszukasz", "Ma dobry gust po mamie!", "Profil dokładnie jak twój" - brzmią kolejne komentarze.

Przypomnijmy, że Paulina Krupińska-Karpiel, zanim zaczęła swoją telewizyjną przygodę, była modelką. W 2012 zdobyła tytuł Miss Mazowsza, a później wygrała wybory Miss Polonia i reprezentowała Polskę w wyborach Miss Universe 2013. Mała Tosia już udowodniła, że ma zadatki na modelkę. Kto wie, może pójdzie w ślady mamy...

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości