Gwiazdy

Majka Jeżowska została babcią. "Nie mogę się doczekać spotkania"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Co słychać w show-biznesie?

Majka Jeżowska za pośrednictwem Instagrama przekazała radosną wieść. - O 6:15 zostałam babcią! Już oficjalnie skoro rodzice umieszczają posty to babcia też - napisała szczęśliwa wokalistka. Znamy płeć i imię nowego członka rodziny.

Majka Jeżowska od lat podbija polską scenę muzyczną. Jej utwory "A ja wolę moją mamę" czy "Wszystkie dzieci nasze są" nucą Polki i Polacy w każdym wieku. Wokalistka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, a teraz przekazała im radosną informację. Jej jedyny syn Wojciech i Sophie Kula-Jeżowska powitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Syn Majki Jeżowskiej został tatą

Wokalistka w jednym z wywiadów przyznała, że od dawna chciała spełniać się w roli babci. Teraz jej marzenie się ziściło. W mediach społecznościowych opublikowała serię fotografii z porodówki. Na zdjęciach widzimy świeżo upieczonych rodziców i wnuczkę Majki Jeżowskiej. Para nadała jej imię Róża.

Początek tygodnia i początek nowego życia! O 6:15 zostałam babcią! Już oficjalnie, skoro rodzice umieszczają posty to babcia też! Moja wnuczka Róża nie spieszyła się zbytnio na spotkanie z tym światem, ale wszystko się udało pod czujną opieką @szpital_swietejrodziny! Gratuluję dzielnej mamie @sophie.kulajezowska i mojemu czułemu @komaneq synowi - kocham Was bardzo i nie mogę się doczekać spotkania z Różyczką

Majka Jeżowska w roli babci

Pod postem Majki Jeżowskiej posypały się liczne gratulacje. Radość wokalistki udzieliła się zarówno fanom, jak i osobom ze świata show-biznesu. "Gratulacje Babciu" - napisała Magda Steczkowska. "Cudownie Majeczko, gratulacje" - dodała Joanna Racewicz.

"Gratulacje Majuś! Witaj w świecie babć" - skomentowała Agata Młynarska. "Będę dzwonić po porady" - zapowiedziała wokalistka. Z kolei nasz prowadzący Damian Michałowski zaprosił piosenkarkę do programu: "Yeah. Brawo dla całej familii - wpadaj na pępkowe do studia". "W Dzień Babci?" - zaśmiała się Majka Jeżowska.

Serdecznie gratulujemy całej rodzinie!

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego:  Pawel Wodzynski/East News

Pozostałe wiadomości