Gwiazdy

Dzień sprzątania biurka. Gwiazdy pokazały, co mają na swoich stolikach

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Bianka Zalewska, Sandra Hajduk-Popińska
Dzisiaj Dzień sprzątania biurka
Dzisiaj Dzień sprzątania biurka Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

Biurko to dla wielu z nas miejsce, przy którym pracujemy, uczymy się, czy też obmyślamy plan działania. Jedni trzymają na stoliku tylko niezbędne sprzęty jak komputer czy drukarka, drudzy zaś lubią mieć jeszcze pod ręką ulubione książki, notatnik czy kubek z gorącą herbatą. A co na swoich biurkach mają gwiazdy?

Biurka gwiazd

Dzień sprzątania biurka to niepowtarzalna okazja do tego, by zobaczyć, co znajduje się na stolikach prowadzących Dzień Dobry TVN. Sandra Hajduk-Popińska przygotowała dla Pauliny Krupińskiej-Karpiel oraz Damiana Michałowskiego wyjątkowy quiz, w którym musieli rozpoznać gwiazdę po tym, co ma na swoim biurku.

Okazuje się, że Agnieszka Woźniak-Starak ma stolik pełen książek, który aż się od nich ugina. Z kolei na biurku Andrzeja Sołtysika nie może zabraknąć komputera, książek i ciepłej herbaty. U Filipa Chajzera panuje artystyczny nieład, ale z pewnością o niczym nie zapomina, bo przykleja karteczki z notatkami. Przeciwieństwem tego biurka, jest stolik Marcina Prokopa, na którym znajdują się jedynie komputer i lampka. Siedząc przed laptopem, może obserwować, co dzieje się za oknem.

Żadna perfekcyjna pani domu nie mogłaby mieć zastrzeżeń do stolika Anny Kalczyńskiej. Ład i symetrię widać na pierwszy rzut oka. U Doroty Wellman najważniejszy jest notatnik, a Ewa Drzyzga, pracując przy biurku, popija herbatę. Na stoliku Małgorzaty Ohme nie mogłoby zabraknąć książek z dziedziny psychologii.

Dzień sprzątania biurka

To nietypowe święto wypada w drugi poniedziałek stycznia i związane jest z noworocznymi porządkami. Jednak bałaganem nie musi przejmować się dziennikarka Anita Werner, która w swoim gabinecie na stoliku utrzymuje absolutny porządek.

- Na tym biurku nie ma nic poza komputerem, telefonem i drukarką. Lubię czystą przestrzeń, więc ograniczam liczbę przedmiotów leżących przede mną, poza tymi niezbędnymi. Jestem bardzo uporządkowana i mam taki gen perfekcjonizmu w sobie - powiedziała Anita.

Mówiąc o biurku, nie można zapomnieć o równie ważnym krześle, na którym siedzimy.

- Najbardziej komfortowa rzecz przy tym biurku to fotel. Każda wysoka osoba mnie zrozumie, że kręgosłup czasami się czuje, jak ma się 180 cm wzrostu. A drugą niezbędną rzeczą są moje okulary do czytania - przyznała Werner.

Biurka znane i mniej znane
Biurka znane i mniej znane Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Bianka Zalewska, Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości