organizacja w domu

    organizacja w domu

    Biurko to dla wielu z nas miejsce, przy którym pracujemy, uczymy się, czy też obmyślamy plan działania. Jedni trzymają na stoliku tylko niezbędne sprzęty jak komputer czy drukarka, drudzy zaś lubią mieć jeszcze pod ręką ulubione książki, notatnik czy kubek z gorącą herbatą. A co na swoich biurkach mają gwiazdy?

    W naszych domach i mieszkaniach z pewnością znajdzie się wiele, pozornie bezużytecznych przedmiotów. Tymczasem można z nich zrobić organizery, dzięki którym zapanujemy nad porządkiem dookoła siebie. Jak się za to zabrać? Dowiesz się z kolejnej odsłony cyklu "Sama to ogarniesz".

    Ile razy zdarzyło ci się, że bałagan w szkatułce na biżuterię i poplątane wisiorki uniemożliwiły ci założenie ulubionego naszyjnika? W tym odcinku cyklu "Sama to ogarniesz" Agnieszka Witkowska pokaże, jak zreorganizować swoje błyskotki tak, żebyś zawsze mogła dodać blasku swojej stylizacji.

    Bernadeta i Andrzej Twarowscy mają dziewięcioro dzieci, a Justyna i Gustaw Gromadzcy - ośmioro. Mimo wielu obowiązków związanych z tak liczną rodziną potrafią znaleźć czas na rozwój własnych pasji. Jak im się to udaje? Jaki jest podział obowiązków w ich domach?