biurko

  biurko

  Choć większość osób wyposażając mieszkanie korzysta z gotowego asortymentu to wiele rzeczy można zrobić samodzielnie. Okazuje się, że nawet zwykli laicy mogą w kilku prostych krokach wykonać praktyczny i stylowy mebel. Agnieszka Witkowska w ramach cyklu "Sama to ogarniesz" pokazała, jak samodzielnie można zrobić podstawkę pod laptopa, dzięki której zadbamy o nasze zdrowie. 

  Gdy twoje dziecko unika aktywności fizycznej i dużo czasu spędza siedząc przed telewizorem, komputerem lub przy biurku, może nabawić się wad postawy. Jak prawidłowo dbać o kręgosłup dziecka? Jak siedzieć przy biurku, by nie uszkodzić sobie kręgosłupa? Jak powinien być ustawiony monitor komputera? Czym jest skolioza, lordoza, a czym kifoza? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy ortopedę Adriana Rymarczyka.

  Wasze biurka spróbuje dziś uporządkować Anna Nowak-Ibisz. Czy, jak mówi Marcin Prokop, porządek na biurku oznacza porządek w głowie? Co na to nasza Pani Gadżet? Jakie gadżety przyniosła tym razem do studia Dzień Dobry TVN? Zobaczcie!

  Coraz więcej czasu spędzamy w pozycji siedzącej, pochylając się nad dokumentami lub klawiaturą komputera. Dzieci, odrabiając pracę domową, przyjmują na krzesłach niestworzone pozy. W przyszłości może to skutkować problemami z kręgosłupem. Jak pracować na siedząco i nie zrobić sobie krzywdy? Rozwiązaniem może być, nie tylko odpowiednia postawa na krześle, ale również biurko z regulowaną wysokością blatu, przy którym możemy pracować również na stojąco. W Dzień Dobry TVN przyjrzeliśmy się działaniu regulowanego stelaża Flyingdesk firmy Sulmet.

  Skończyło się lato, a zaczęła nauka. W Dzień Dobry TVN Anna Nowak-Ibisz pokazała gadżety, dzięki którym Wasze pociechy pokochają szkołę. Wśród nich były piłki "pod pupę", flamastry, które po zdjęcie skuwki nie wyschną przez 8 tygodni i dwustronne biurko.

  Czas wracać do szkoły. Jak przygotować dziecku miejsce do nauki? Co wyjątkowego jest w biurku Smart? Jak wygląda idealne krzesło? Na co zwracać uwagę podczas zakupu przyborów do pisania? O tym ekspertka Dzień Dobry TVN Anna Nowak-Ibisz.

  Siostry Agata i Dorota Trypens założyły własny biznes, wynajmując biurka na godziny. Wyremontowały mieszkanie w kamienicy i kupiły potrzebny sprzęt. Z ich usług bardzo często korzystają matki, które odchowały już dzieci i chciałyby wrócić do pracy. Klienci dodatkowo mogą spróbować wypieków jednej z sióstr.