Majka Jeżowska o nowej roli. "Nie będę babcią, która wybiera wózki czy imiona"

Majka Jeżowska sławę zdobyła dzięki piosenkom dla najmłodszych. W tym roku gwiazda będzie miała szansę zaśpiewać szczególnie ważnej słuchaczce, czyli swojej przyszłej wnuczce. Radosną nowinę artystka ogłosiła podczas występu na sopockiej scenie. O przygotowaniach do nowej, życiowej roli i kolejnych celach zawodowych opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Majka Jeżowska zostanie babcią

Majka Jeżowska na deskach Opery Leśnej ogłosiła, że zostanie babcią. Jak przyznała, musiała zdementować plotki jednego z portali, który napisał, że "artystka potwierdziła ciążę", sugerując tym samym, że to właśnie ona spodziewa się dziecka. Czy już szykuje się do nowej roli?

Ja się nie szykuję, bo wszyscy co mnie znają, wiedzą, że robię wszystko w ostatniej chwili. Nie chcę się też wtrącać, nie będę babcią, która będzie wybierała wózki czy imiona. Dopiero niedawno się dowiedziałam, że to będzie wnuczka. Łatwiej by było z wnukiem, bo lista imion była dosyć wąska. Przy dziewczynce jest bardzo dużo opcji

- wyjaśniła.
Majka Jeżowska podkreśliła także, że jej syn w wieku 18 lat zdecydował się przyjąć nazwisko mamy, co oznacza, że wnuczka również będzie nazywać się Jeżowska. - Cieszę się, bo mój syn przedłuża ród Jeżowskich - dodała.

Majka Jeżowska wspiera szkoły

Wokalistka opowiedziała nam także nieco więcej o akcji, w której miała okazję uczestniczyć – "Back to school". Promuje ona powrót do szkoły, która jest modna i różnorodna.
- Bardzo chciałam, żeby pokazać to, że jesteśmy różni, inni. Dzisiaj w szkole polskiej są dzieciaki różnego koloru skóry, pochodzące z różnych krajów. Szkoła powinna być miejscem bezpiecznym, które akceptuje każdą inność - dodała.
W spocie wykorzystano kultową piosenkę Majki Jeżowskiej, "Wszystkie dzieci nasze są". Do teledysku nowe słowa napisał ten sam wspaniały autor, Jacek Cygan. Jak przyznała artystka, zrobił to w jeden dzień.
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości