Iga Świątek na okładce "Elle" w ekstrawaganckiej stylizacji. "Możemy ją podziwiać w szalonym wydaniu"

x-news
Co słychać w świecie gwiazd?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Iga Świątek to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich tenisistek, która w ostatnim czasie odnosi największe sukcesy. 20-latka znalazła się z tego powodu na najnowszej okładce magazynu "Elle". Co wyznała w wywiadzie?

Iga Świątek o swoim sukcesie

We wtorek, 30 listopada, w mediach społecznościowych opublikowano styczniową okładkę polskiego wydania magazynu "Elle". Widnieje na niej Iga Świątek, która może być inspiracją dla wielu polskich kobiet w różnym wieku. W opisie wyliczono jej sukcesy: "Ma dwadzieścia lat i należy do czołówki światowego tenisa. To jedyna Polka, która wygrała wielkoszlemowy turniej na kortach Roland Garros i jest w pierwszej dziesiątce rankingu WTA".

Wiadomo, że mimo młodego wieku, Iga Świątek ma głowę na karku. Nie chce osiadać na laurach, a nieustannie się rozwijać. Cały czas trenuje i się doszkala, by osiągać jak najlepsze wyniki. Zdaje sobie sprawę z tego, że sukces sam do niej nie przyjdzie i - co najważniejsze - wie, że szybko może minąć. Wyznała to w wywiadzie z Elżbietą Szawarską towarzyszącym odważnej sesji.

- Dopiero teraz, po swoim pierwszym sezonie, zrozumiałam to, co mówi mi wiele sportowców - że może być znacznie trudniej wygrać drugi turniej wielkoszlemowy. Dociera do mnie, że zmęczenie może narastać latami. Mówię też o takim mentalnym zmęczeniu, może nawet rozgoryczeniu, że ciężko będę pracowała, będę zasługiwała na sukces, a on nie przyjdzie - powiedziała Iga Świątek w "Elle".

Okładka "Elle" z Igą Świątek

Na profilu "Elle" na Instagramie czytamy: "Iga Świątek to ktoś więcej niż sportsmanka, co udowadnia choćby w naszej sesji. Po raz pierwszy bowiem możemy podziwiać tenisistkę w tak eleganckim, ale i szalonym wydaniu". Rzeczywiście - trzeba przyznać, że stylizacja 20-latki jest ekstrawagancka i zaskakująca. Iga Świątek ma na sobie wytworny czarny komplet złożony z krótkiej bluzki odsłaniającej brzuch oraz spódnicy, spod której wystają stopy... w czerwonych japonkach. Jej look uzupełnia biały kapelusz.

Ten zestaw nie każdemu przypadł jednak do gustu i zdania internautów są podzielone. W komentarzach czytamy: "Stylizacja piękna, ale te klapki na nogach... Co to ma być!?", "Wow, świetna okładka" czy "Iga jest przecudowna! Ale stylizacja... okropna".

A Wam jak się podoba okładka z tenisistką?

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?