Elle

  We wtorkowy wieczór 5 kwietnia na Torze Wyścigów Konnych Służewiec - a dokładniej na Trybunie Honorowej - odbyła się gala Elle Style Awards 2022. Już po raz piąty wyróżniono najbardziej utalentowanych projektantów, modelki, fotografów i debiutujące postaci w świecie mody, a także najlepiej ubraną kobietę w kraju. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd. Kto wyglądał najlepiej? Sprawdziła to redaktor mody dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba.

  Iga Świątek to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich tenisistek, która w ostatnim czasie odnosi największe sukcesy. 20-latka znalazła się z tego powodu na najnowszej okładce magazynu "Elle". Co wyznała w wywiadzie?

  Karolina Limbach została prowadzącą nowego programu TVN Style. W "Czasie na zmianę" stylistka magazynu "Elle" będzie odmieniać wygląd Polek, a także doradzać im w kwestiach doboru odpowiedniego ubioru. Ekspertka w rozmowie z redaktorką mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiną Ziębą, opowiedziała, co w codziennych stylizacjach sprawia kobietom największy problem.

  Jeżeli przeglądając swoją wypchaną po brzegi szafę myślisz, że nie masz w co się ubrać, wszystko wskazuje na to, że "Czas na zmianę". W nowym programie TVN Style stylistka magazynu "Elle", Karolina Limbach, weźmie pod lupę ubrania uczestniczek i wraz z makijażystką oraz fryzjerem odmieni ich wygląd.

  Maffashion łatwiej ostatnio złapać w Nowym Jorku czy Paryżu niż w Warszawie. Udało się to jednak dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu. Jak blogerka trafiła do domu mody Oscara de la Renty? Jak wyglądają kulisy pracy przed pokazem tak dużej marki? W jaki sposób promuje polskich projektantów za granicą? I jak trafia się na strony internetowe takich gazet jak Vouge czy Elle?

  Niezwykła sesja na 20. urodziny pisma! Zobaczcie, jak przebiegała sesja zdjęciowa Magdy Mołek do czerwcowego wydania miesięcznika Elle!