Twoja szafa potrzebuje metamorfozy? Posłuchaj rad stylistki w programie "Czas na zmianę"

stylistka ELLE w nowym programie "Czas na zmianę"

Jeżeli przeglądając swoją wypchaną po brzegi szafę myślisz, że nie masz w co się ubrać, wszystko wskazuje na to, że "Czas na zmianę". W nowym programie TVN Style stylistka magazynu "Elle", Karolina Limbach, weźmie pod lupę ubrania uczestniczek i wraz z makijażystką oraz fryzjerem odmieni ich wygląd.

"Czas na zmianę" - nowy program TVN Style

Karolina Limbach od wielu lat pracuje w zawodzie stylistki. Podczas rozmaitych sesji zdjęciowych ubiera zarówno modelki, jak i osoby znane z pierwszych stron gazet. Dzięki swojemu doświadczeniu potrafi idealnie dobrać strój do każdego rodzaju sylwetki, wie, jak łączyć kolory i wzory, by efekt był powalający. Teraz stanie przed całkiem nowym wyzwaniem.
Już niebawem na antenie stacji TVN Style rusza program "Czas na zmianę". To właśnie w nim metamorfozie zostaną poddane nie tylko wizerunek i szafy bohaterek, ale również ich podejście do mody. Karolina Limbach nada zmianom odpowiedni kierunek, by było stylowo, w trendach, ale też w zgodzie z charakterem i stylem życia uczestniczek. Jej celem będzie to, by kobiety poczuły się piękne i bardziej pewne siebie, ale aby jednocześnie pozostały sobą.
Stylistka przejrzy szafy uczestniczek, odrzuci te ubrania, które nie są odpowiednie i wybierze się z bohaterkami na zakupy. Pokaże, na jakie elementy garderoby warto postawić i doradzi, co zrobić, by zawsze stylowo się prezentować. Jej wiedzę uzupełnią również podpowiedzi makijażystki Ani Galińskiej, a także fryzjera.

"Czas na zmianę" - gdzie oglądać?

Jaki będzie finalny efekt metamorfoz? Czy bohaterki programu dobrze poczują się w nowej wersji siebie? I najważniejsze - czy wezmą sobie do serca cenne wskazówki otrzymane od ekspertów? Premiera programu "Czas na zmianę" już w niedzielę, 18 lipca o godz. 13:00 na antenie TVN Style.
Jakie fasony ukrywają niedoskonałości figury? Zobacz wideo:
Zobacz też:
Autor: Sabina Zięba
Pozostałe wiadomości