szafa

  szafa

  Składanie ręczników - czynność wydawałaby się banalna i prosta. O tym, że może być niezmiernie wciągającym zajęciem, przekonuje TikTokerka, która publikuje filmiki z instrukcją, jak to robić. Nagrania cieszą się ogromną popularnością, a jej oryginalne metody obserwuje w sieci kilka milionów ludzi. Zobacz, jak można poskładać ręczniki, prześcieradła i ubrania, by zajmowały w szafie jak najmniej miejsca.

  Masz problem z organizacją przestrzeni w garderobie? Nie martw się, nie jesteś jedyna. Poranny pośpiech i nagłe wyciąganie ubrań na pewno nie pomagają w utrzymaniu porządku. Można jednak przeorganizować szafę w taki sposób, by była funkcjonalna i bardziej przystępna. Z pomocą przychodzi architekt porządku.

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki odwiedził Jessicę Ziółek w jej domu pod Neapolem. W czasie, kiedy Mateusz buszował w jej garderobie, Arek Milik był na treningu. Zobaczcie, co kryje szafa życiowej partnerki Milika. Jakie rzeczy są jej ulubionymi? Czy Jessica Ziółek wybiera polskie, czy zagraniczne marki? Skąd wie, co jest akurat modne? Co najchętniej kupuje Jessica Ziółek? Zobaczcie!

  Stylistka Alicja Napiórkowska sprawdziła, co kryje szafa modelki Karoliny Gilon. W tym celu odwiedziła ją w jej nowym mieszkaniu, do którego modelka przeprowadziła się niedawno. Jakie ubrania lubi Karolina Gilon? Co zakłada na wielkie wyjścia, a co na co dzień? Czego w jej garderobie nie znalazła nasza stylistka?

  Co Honorata Skarbek skrywa w czeluściach swojej szafy? Na pewno dużo butów i okularów przeciwsłonecznych. Skąd ta miłość? Co robią tam przaśne białe kozaczki? Garderobie piosenkarki przyjrzała się stylistka Dzień Dobry TVN Alicja Napiórkowska.

  Alicja Napiórkowska wybrała się na "modową wyprawę" do garderoby Margaret. Zobaczcie jakie ciekawostki stylistka znalazła w szafie piosenkarki.

  Stylistka Anna Męczyńska podpowiada w Dzień Dobry TVN, jak nosić się w miejskim stylu. Przedstawiała trzy propozycje - dla osób odważnych i nieśmiałych. Co myślicie o tych stylizacjach? Ubierałybyście się tak?

  Anna Męczyńska - to stylistka, wizażystka i kostiumograf, pracujący przy wielu polskich serialach. Z nami pomaga Polakom odnaleźć prawdziwe perełki w ich szafach. Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Ściąga z szafy". Tym razem Anna wybrała się do Gdyni, gdzie mieszka Patrycja Zbrzeska, matka dwójki dzieci, która chce wyglądać bardziej kobieco. Zobaczcie, jak łączyć styl sportowy z eleganckim. Czy wypada zakładać szpilki do dresu?

  -Nie mam co na siebie włożyć - to odwieczny dylemat większości kobiet. Czy problem ten dotyka także naszych gwiazd? Jakich odpowiedzi udzielały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej kobiety, a jakich mężczyźni? Kto zakłada na siebie to, co akurat leży na wierzchu? ;)

  Jego szafa jest pełna ubrań, które nosił jeszcze jako licealista - zdradził dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Czy to oznacza, że jego sylwetka nie zmieniła się od czasów licealnych? Ile garniturów ma w szafie? Ile ważył Roznerski, gdy chodził do liceum? Wyobrażacie sobie Marcina Prokopa, który chodzi w ciuchach z młodości?

  Futra, kreacje robione na zamówienie i takie, w których wystąpiła tylko raz lub w ogóle ich jeszcze nie nosiła, oryginalne buty i kapelusze... Co jeszcze znajdziemy w szafie Iwony Węgrowskiej? Jaki styl lubi wokalistka? Dziennikarka Dzień Kinga Burzyńska odwiedziła Iwonę Węgrowską w jej nowym mieszkaniu. Czy to prawda, że w życiu Węgrowskiej pojawiała się nowa miłość?

  19-letnia Zukhra Umalatova kilka lat temu wraz z rodzicami i rodzeństwem musiała opuścić pogrążoną w wojnie Czeczenię. Zamieszkała w Polsce. Zukhra, która została wychowana zgodnie z muzułmańską tradycją i religią, mimo że opuściła swój kraj nadal jest wierna temu, co przekazali jej rodzice. Nosi chustę i zakrywa całe ciało, modli się tak jak przykazuje Koran. Czy Polacy akceptują jej wygląd i zachowanie? O tym muzułmanka Zukhra Umalatova opowiedziała reporterce Dzień Dobry TVN Katarzynie Olubińskiej. Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Kobiety w religiach świata".

  Miły, młody, zdolny i zabawny. I zawsze dobrze ubrany:). Tym razem to my postanowiliśmy zajrzeć do szafy Filipa Chajzera. Ma tam wiertarkę, dwa swetry, dwie białe koszule, jakiś juice, dwie pary sztruksów oraz... Sami zobaczcie! Kto w rankingu stylowych mężczyzn zajął pierwsze miejsce?

  Co jest wyznacznikiem stylu Ady Szulc? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z wokalistką oraz z jej... szafą. Jakie kolory są ulubionymi kolorami Ady? Czy preferuję wygodę nad modę?

  Janusz Piechociński uważa zbieranie grzybów za sport. Kiedy zaczyna się sezon na grzybobranie, jest gotowy do drogi. Towarzyszyliśmy mu w czasie poszukiwań najdorodniejszych owoców lasu. Czy im dalej w las tym więcej drzew?

  Czy rzeczywiście po 30-tce Polki dokonują "cenzury szafy" i rezygnują z odważnych kreacji na rzecz klasyki? O zmianach stylu rozmawialiśmy z Eweliną Rydzyńską, Małgorzatą Pieczyńską i Francys Barrazą Sudnicką.

  Jakie skarby kryje szafa Katarzyny Sokołowskiej, jurorki "Top model", która uchodzi za ikonę stylu? Sprawdziła to dziennikara Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Jakie buty uwielbia Katarzyna Sokołowska? Czy w jej szafie znajdziemy sukienki?

  O sobie mówi, że była zakompleksioną dziewczyną, która wyglądała jak klasyczna brzydula. Czym dla Mai Sablewskiej, bo o niej mowa, jest wizerunek? Jaki jest styl Sablewskiej? Czy ceni odwagę w modzie? Ewelina Rydzyńska zajrzała do szafy Mai Sablewskiej. Zobaczcie, co kryje i poznajcie prawdziwą Maję.

  Włoskie skórzane buty, biżuteria z diamentów, garnitur od Armaniego? Nie! Zobacz, co najcenniejszego ma w szafie Tomasz Jacyków! Stylistka Ewelina Rydzyńska przyjrzała się także garderobie Joanny Horodyńskiej oraz Roberta Kupisza.

  Aktorka uchodzi w środowisku za jedną z najgorzej ubranych kobiet w Polsce. Co znajduje się w szafie Małgorzaty Potockiej? Co styliści chcieli zrobić z jej ubraniami? Czy aktorka powinna chodzić w ubraniach z tafty? W czym Małgorzata Potocka czuje się najlepiej?

  Kiedyś krytykowana za zły gust, teraz chwalona za wyrafinowany smak. Co Tomasz Jacyków i Anna Puślecka zobaczyli w szafie Edyty Herbuś oprócz ubrań ?