Otwierasz szafę pełną ciuchów i nadal nie masz się w co ubrać? Wypróbuj tę prostą zasadę

Ubrania, Stylistka, Szafa
Jak się stylowo ubierać?
Źródło: GettyImages / Natalia Kostikova / EyeEm / TikTok/ Molliecampsie
Umiejętność przygotowania prostej stylizacji na każdą okazję pozwala nam oszczędzić nie tylko wiele nerwów, ale także cenny czas. Jak stworzyć modny zestaw za pomocą czterech elementów garderoby? Wystarczy, że wypróbujesz zasadę 2x2.

Praktyczne zasady ubioru

Czy można mieć w szafie pełno ubrań i wciąż nie mieć się w co ubrać? Oczywiście, a ten problem dotyczy wielu kobiet. Wynika to z faktu, że na zakupach często kierujemy się emocjami, chwilowym trendem lub chcemy kupić to, co podpatrzyłyśmy u naszej znajomej, a co niekoniecznie będzie pasować także do naszej figury.

"Styl na wagę złota"

STYLNAWAGEZLOTA1
Źródło: Dzień Dobry TVN Online
Zosia Zochniak o zrównoważonej modzie
Zosia Zochniak o zrównoważonej modzie
"Styl na wagę złota". W pracowni Marty Banaszek
"Styl na wagę złota". W pracowni Marty Banaszek
Gwiazdy o modzie z drugiej ręki
Gwiazdy o modzie z drugiej ręki
Styl na wagę złota odc. 2
Styl na wagę złota odc. 2
"Styl na wagę złota". Mateusz Leszczyński
"Styl na wagę złota". Mateusz Leszczyński

Takie podejście sprawia, że nasza garderoba przepełniona jest ubraniami, które nie do końca pasują do naszego stylu bądź sylwetki i choć są różnorodne, to trudno z nich stworzyć spójną całość. Jak temu zaradzić? Gdy kupujemy nową bluzkę, zastanówmy się, z czym będziemy ją nosić.

Czym jest zasada 2x2?

Jak stworzyć stylizację pasującą na każdą okazję? Wypróbuj metodę 2x2. Na TikToku opowiedziała o niej @molliecampsie, która regularnie dzieli się tam poradami modowymi. Na czym polega? Najważniejszą zasadą jest zestawienie ze sobą dwóch eleganckich i dwóch codziennych rzeczy.

Mollie Campsie pokazała również przykładowy strój dobrany według tej zasady. Zdecydowała się na elegancką, klasyczną marynarkę, prosty biały T-shirt, spodnie z szerokimi nogawkami i sportowe trampki. Całość prezentowała się ponadczasowo i schludnie. Internauci również docenili poradę tiktokerki.

- "Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam. Naprawdę dobra wskazówka, dzięki", "Mam nadzieję, że to w końcu rozwiąże mój problem", "Sprawiasz, że mam ochotę kupić sobie nowe ubrania", "Uwielbiam ten pomysł" - czytamy w komentarzach pod nagraniem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages / Natalia Kostikova / EyeEm / TikTok/ Molliecampsie

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz