Gwiazdy

"Hotel Paradise 6": Już w pierwszym odcinku uczestnicy pokażą pazurki. Jak na podryw zareaguje Monika?

Gwiazdy

HP6_ODC1_TVN7 EMISJA_GRZEGORZ
HP6_ODC1_TVN7 EMISJA_GRZEGORZ
wideo 2/6

W poniedziałek, 29 sierpnia na antenę TVN7 wróci "Hotel Paradise". Szóstą edycję popularnego programu poprowadzi niezawodna Klaudia El Dursi. Sprawdź, co wydarzy się w pierwszym odcinku.

"Hotel Paradise 6" – co wydarzy się w pierwszym odcinku?

Po wakacyjnej przerwie na antenę wraca jeden z najgorętszych programów TVN7. Czy któremuś z uczestników uda się odnaleźć miłość? Początki z pewnością nie będą łatwe, bowiem mieszkańcy rajskiej wyspy mają swoje wymagania.

Podczas gdy Grzegorz będzie okazywał swoje wdzięki Monice, dziewczyna wprost odrzuci jego podchody. Jak przyznaje, umięśniony singiel nie posiada najważniejszej rzeczy – niebieskich oczu. Co więcej, jej ideałem jest wysoki blondyn lub mężczyzna o wschodniej urodzie. Pociągają ją: biały, szeroki uśmiech, odstające uszy i męskie, nieidealne nosy. W pracy jej partner ma być silny i zdecydowany, a w domu rodzinny i wyrozumiały. Musi poprawnie się wysławiać i czytać książki. Bez inteligencji i taktu oraz ambicji nie ma mowy o związku.

Jak zareaguje reszta uczestników? Czy w pierwszym odcinku pojawią się już zaloty i wybory drugiej połówki? O czym plotkują dziewczyny? O tym przekonamy się niebawem.

HP6_ODC1_TVN7 EMISJA_PLOTKI
HP6_ODC1_TVN7 EMISJA_PLOTKI

"Hotel Paradise 6" - kiedy i gdzie oglądać?

"Hotel Paradise 6" oglądać możemy od poniedziałku do piątki o godzinie 20:35 na antenie TVN7. Produkcja dostępna będzie także na platformie Player.pl, na której będą się również pojawiać dodatkowe materiały. Pierwszy odcinek nowej edycji zaplanowano na 29 sierpnia 2022 roku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Materiał Prasowy

Pozostałe wiadomości