Gwiazdy

Krupińska, Janachowska, Bohosiewicz: kto jeszcze świętuje Dzień Matki na Instagramie?

Gwiazdy

Tomasz Urbanek. Kamil Piklikiewicz, Bartosz Krupa/ East News

Dzień Matki to szczególna chwila. Moment, w którym jako dzieci możemy podziękować za wszystko, co nasze Mamy dla nas robią. Czy to święto może być jeszcze bardziej wyjątkowe? Zdecydowanie dzieje się tak wtedy, kiedy kobieta sama zostaje mamą. Przemyśleniami na temat macierzyństwa gwiazdy dzielą się z fanami w mediach społecznościowych.

Joanna Moro : "57% kobiet ocenia swoją relację z mamą jako fatalną, słabą lub średnią"

Swój wpis aktorka rozpoczęła od statystyk. Okazuje się, że te nie są dla nas specjalnie korzystne. Ponad połowa kobiet ocenia swoją relację z mamą źle lub średnio. Dlaczego tak się dzieje?

- Czujemy się krytykowane, pouczane, oceniane. Trudno nam znieść wtrącanie się w nasze życie, presję i oczekiwania ze strony mamy - wyznała Joanna Moro. Z okazji Dnia Matki pod uroczym zdjęciem z córeczką zaapelowała do swoich obserwatorów, którzy są rodzicami: - Budujmy relacje z dzieckiem drodzy rodzice od najmłodszych lat! Bądźmy dla nich przyjaciółm, a nie tylko trenerami życia... kochajmy , słuchajmy ich i akceptujmy ich wybory.

Maja Bohosiewicz: "moje Mamowanie będzie zawsze okupione poczuciem winy"

Swoją refleksją na temat macierzyństwa podzieliła się także Maja Bohosiewicz. Jakie ma wspomnienia związane z majowym świętem? - Dzień matki od kiedy jestem mamą kojarzy mi się z mega intensywną pracą w kwiaciarni. Setki bukietów, tysiące róż, harówa od nocy dwa dni wcześniej do końca dnia- przyznała aktorka. - Dzisiaj sobie patrzę na dwójkę wspaniałych ludzi, których urodziłam. Dwa inne charaktery i myślę sobie, że często nachodzi mnie myśl, że może za mało, za rzadko, za mocno, za często - napisała, nazywając wprost to, co wiele matek czuje.

- Okazało się, że jestem mamą dwójki ludzi, którzy potrafią się tak śmiać i mnie rozbawić, że musimy wyjść z restauracji, bo zaczynamy przeszkadzać innym - czytamy w poście. Pod zdjęciem dzieci umieściła także życzenia dla Mam: - Wszystkiego, czego wam trzeba, żeby cieszyć się macierzyństwem. Spokoju, odpoczynku, przestrzeni na swoje pasje, pochwały za pracę, nieoceniania przez innych, magii w dniu codziennym i ZDROWIA- podsumowała.

Agata Rubik: "Matkowanie bywa super"

W tak wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć posta także na Instagramie Agaty Rubik. Zdjęcie z córkami Alą i Helenką opatrzyła wymownym podpisem:

Matkowanie bywa ekstra! ? Dużo zdrowia, siły i cierpliwości dla wszystkich Mam!

- "Tak !❤️ Z naciskiem na "bywa" - napisała jedna z fanek. Wśród komentarzy, obok życzeń dla Mam, znalazły się też zachwyty nad urodą Agaty i jej córek. "Wyglądasz przy swoich córkach jak ich starsza siostra", "Panie Piotrze piękne te Pana kobietki".

Paulina Krupińska: "Mamo ♥️ usłyszeć to słowo było spełnieniem moich marzeń"

Przepiękne zdjęcie pojawiło się także na profilu Pauliny Krupińskiej. Prezenterka podzieliła się z fanami wyjątkową fotografią, na której widać, jak karmi swoje dziecko.

- Wraz z pojawieniem się dzieci zaczęła się najpiękniejsza rola życia , oczywiście towarzyszy jej też strach, lęk o zdrowie czy przyszłość, ale miłość, jaka jej towarzyszy, nie równa się niczemu innemu - napisała pod fotką. Nie zabrakło też refleksji: - Dzisiaj szczególnie myślę o tych kobietach, które pragnęły usłyszeć słowo Mama, a nie jest im to dane ?Tak bardzo współodczuwam Wasz ból - napisała prowadząca Dzień Dobry TVN.

Izabela Janachowska świętuje Dzień Matki

Post z okazji Dnia Matki dodała także Izabela Janachowska. Zdjęcie z synkiem opatrzyła wymownym cytatem "Dałam Ci życie, ale tak naprawdę to Ty dałeś mi moje". Czarno- biała fotografia została wykonana prawdopodobnie niedługo po narodzinach, bo ponad dwuletni dziś Chris jest na nim bardzo malutki, co nie umknęło uwadze fanów. "Urocze maleństwo, a teraz już taki duży chłopczyk" - pisali w komentarzach pod postem.

Zobacz wideo: Przedszkolaki świętują Dzień Mamy

Zobacz więcej:

Pozostałe wiadomości