Gwiazdy

Gracja Kalibabka z "Top Model" wygrzewa się na plaży razem z bratem Jackiem. "Afrodyta i Apollo"

Gwiazdy

Gracja Kalibabka

"Najlepsza para" - takim hashtagiem Gracja Kalibabka opatrzyła wspólne zdjęcie ze swoim bratem Jackiem. Ta dwójka dała się poznać dzięki udziałowi w ostatniej edycji programu "Top Model". Na fotce z plaży rzeczywiście prezentują się zjawiskowo.

Rodzeństwo Kalibabka na wspólnym zdjęciu

Nie możemy doczekać się lata i wakacji, tymczasem Gracja i Jacek - czyli rodzeństwo Kalibabka - na pierwszego kwietnia spłatali małego figla swoim obserwatorom. Podzielili się w mediach społecznościowych zdjęciem, które wygląda, jakby zostało zrobione gdzieś na Malediwach. Tymczasem to polski Dziwnów.

Jacek i Gracja wylegują się na plaży, jakby właśnie w najlepsze trwał sezon wakacyjny. Są opaleni, wypoczęci i oślepieni słońcem. Aż trudno uwierzyć, że to nadbałtyckie wybrzeże, a na kalendarzu widnieje nie lipcowa, lecz kwietniowa data. - Wczorajsze Plażowanko ☀️ I to nie prima aprilis ? - upewnił nas Jacek. Wraz z siostrą tworzą przepiękny duet. Zdaniem niektórych obserwatorów wyglądają jak hellenistyczni bogowie.

Gracja i Jacek Kalibabka jak Afrodyta i Apollo

Zarówno Gracja, jak i Jacek podzielili się tym samym zdjęciem w swoich mediach społecznościowych. Aura plaży w Dziwnowie, złocisty piasek, błękit nieba i uroda rodzeństwa wzbudziły zachwyt fanów. - Apollo i Afrodyta na wakacjach ?♥️ - pisali, a Gracja i Jacek serdecznie pozdrawiali ich znad morza. Komentarze zalała zaś fala zachwytu nad urodą obojga modeli:

- Najlepsze i najpiękniejsze rodzeństwo jakie kiedykolwiek widziałam❤️

- Piękni Wy ?

- Słoneczny patrol ??

- Sztos!!! ??

Patrząc na to zdjęcie i uśmiechniętą w blasku słońca twarzą Gracji, musimy przyznać, żę tęsknimy za taką aurą. Podobnie jak niektórzy z komentujących fanów, zazdrościmy rodzeństwu plażowania. Mamy nadzieję, że już niedługo również i inni bogowie i boginie lata będą mogli nacieszyć się słońcem.

Zobacz wideo: Czy Gracja Kalibabka podbije świat mody?

Zobacz też:

Pomarańcze jadamy zimą, a wiosną nosimy w kosmetyczce. Ten kolor to makijażowy hit sezonu

Plotki o romansie Marcina Prokopa. "Moja żona do tej pory nic nie wiedziała"

Komisja Europejska walczy z tłuszczami trans. Jakie produkty mogą zniknąć ze sklepowych półek od 2 kwietnia?

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości