Gwiazdy

Maciej Zakościelny ma starszego brata. Filip to bardzo przystojny singiel

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNJakub Kaminski/East News/Dzień Dobry TVN

Urok osobisty mają w genach? Maciej Zakościelny od lat stawiany jest na podium najprzystojniejszych polskich aktorów - na którym z powodzeniem mógłby się znaleźć również jego starszy brat. O Filipie niewiele osób słyszało, niewiele też go widziało, choć ten ma wszelkie warunki, by robić karierę w gwiazdorskim świecie. Kim jest?

Przystojny brat Macieja Zakościelnego

Filip Zakościelny to 42-letni brat słynnego aktora. Różnica wieku między nimi jest niewielka (Maciej kończy 7 maja 41 lat). Z taką urodą równie dobrze sam mógłby robić karierę w show-biznesie - wybrał jednak studia ekonomiczne, a obecnie pracuje jako product manager w jednym z banków.

W przeciwieństwie do Macieja Filip stroni od zbyt częstego korzystania z mediów społecznościowych - nie jest ich aktywnym użytkownikiem, co nie znaczy, że na jego koncie na Instagramie nie znajdziemy kilku zdjęć z różnych podróży i koncertów. Właściwie, z zamieszczonych przez niego postów wynika, iż lubi chodzić na festiwale muzyczne, spędzać czas ze znajomymi, odkrywać nowe miejsca, podróżować. I czyżby ostatnia z dodanych przez niego fotografii sugerowała, że Filip to zapalony gracz w golfa?

Kim jest Filip Zakościelny

Filip wydaje się więc być człowiekiem o licznych pasjach, podobnie jak jego brat. Z pewnością jednak różni ich jedno - o ile serce Macieja jest już od niemal 7 lat zajęte przez Paulinę Wykę, o tyle o drugim z Zakościelnych wiemy, że jest singlem.

"Tajemnicę" zdradziła nomen-omen wybranka przystojnego aktora. Filip towarzyszył parze podczas jednego z rodzinnych spacerów. Dzieląc się na instagramowych stories migawkami ze wspólnie spędzanych chwil, Wyka przyznała, że brat jej ukochanego jest singlem. W internecie natychmiast zawrzało. Wszak już po samych zdjęciach widać, że rodzeństwo Zakościelnych łączy spore podobieństwo - też je dostrzegacie?

Zobacz wideo: Filmowe PytAnia: Maciej Zakościelny

Zobacz też:

Blanka Lipińska kupiła pierwsze mieszkanie. Jest jednak coś, co ją "przeraża"

Monika Zamachowska o kulisach rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim i kłopotach w związku: "Ze zdradą męża włącznie"

Spis powszechny kolejną okazją do wyłudzenia danych. Ekspert radzi, jak nie dać się oszukać

Autor: Ola Lipecka

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości