Gwiazdy

Ewelina Flinta po 17 latach wraca z nową płytą. "Nie miałam czasu, żeby dojrzeć"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Ewelina Flinta po 17 latach wraca z kolejną płytą
Ewelina Flinta po 17 latach wraca z kolejną płytą Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Ewelina Flinta w 2002 roku z przytupem rozpoczęła karierę muzyczną. Po udziale w znanym talent show zaczęła koncertować i wydała dwie płyty. Kiedy była u szczytu popularności, zniknęła ze sceny. Po 17 latach przerwy powraca z nowym repertuarem. W Dzień Dobry TVN opowiedziała, co zmieniło się w jej życiu.

Dlaczego Ewelina Flinta zniknęła z show-biznesu?

Ewelina Flinta już jako nastolatka wiedziała, że chce związać swoją przyszłość z muzyką. Była wokalistką zespołu rockowego, a także śpiewała na wielu festiwalach. Wreszcie w 2002 roku nastąpił przełomowy moment w jej życiu. Zajęła 2. miejsce w programie typu talent show, co przyniosło jej sławę i rozpoznawalność. Od razu zaczęła sporo koncertować, w 2003 roku roku wydała debiutancki album "Przeznaczenie", a 2 lata później ukazał się kolejny krążek "Nie znasz mnie".

Od wydania drugiej płyty minęło 17 lat. Dlaczego Ewelina Flinta zniknęła na tak długo?

- Przede wszystkim nie chciałam nikogo porzucić. Zupełnie nie o to chodziło. Wiele rzeczy się wydarzyło. Właściwie tak naprawdę ja chyba nie miałam czasu, żeby dojrzeć, bo zaczęłam jako bardzo młoda dziewczyna - powiedziała Flinta w Dzień Dobry TVN. - Dużo się działo. (...) Ja chyba naprawdę potrzebowałam czasu, żeby się zatrzymać i zastanowić, czego ja właściwie chcę. Też był taki moment, że miałam poczucie, że czegoś jeszcze potrzebuję w życiu - wyznała.

Nowa odsłona Eweliny Flinty

Ewelina zrezygnowała z show-biznesu, ale nie zrezygnowała z muzyki. Grała koncerty z różnymi zespołami, rozpoczęła współpracę z fundacją, która zajmuje się edukacją ekologiczną, a także angażowała się w różne projekty dla kobiet. Potrzebowała czasu bez mediów. Pomógł jej lepiej zrozumieć samą siebie.

- Myślę, że przede wszystkim ja kompletnie nie dostrzegałam swojej wrażliwości. Starałam się zakładać taką zbroję, wychodziłam na scenę jako taka silna laska, śpiewałam mocno i głośno i taką siłą rozpędu bardzo dużo rzeczy zrobiłam. Teraz jestem na etapie, kiedy doceniam swoją wrażliwość, kobiecość. W tej chwili dużo bardziej lubię siebie niż kiedyś i w ogóle uważam, że jestem dużo ciekawszą osobą - przyznała wokalistka.

Kiedy fani Flinty mogą spodziewać się nowej płyty? - Będzie na początku przyszłego roku - zapowiedziała gwiazda.

Ewelina na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała swój najnowszy singiel "Frutti di Mare".

Ewelina Flinta w piosence „Frutti di mare”
Ewelina Flinta w piosence „Frutti di mare” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości