Co Alvaro Soler zawsze zabiera ze sobą w trasy koncertowe? "Pryskam poduszki przed snem"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Alvaro Soler z wizytą w Polsce
Alvaro Soler z wizytą w Polsce
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Alvaro Soler po raz kolejny odwiedził Polskę, by zagrać w Krakowie i Warszawie. Znalazł czas nie tylko na zwiedzanie naszego kraju, ale również na wywiad z Gabi Drzewiecką dla Dzień Dobry TVN. Opowiedział o swojej trasie koncertowej, podczas której towarzyszy mu brat, a także jakie dania polskiej kuchni najbardziej mu zasmakowały.

Alvaro Soler w Polsce

Alvaro Soler cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków, a jego przeboje takie jak "Sofia", "Animal" czy "El Mismo Sol" podbiły największe listy przebojów. Wokalista znów przyjechał do naszego kraju i tym razem miał okazję pospacerować po Krakowie.

- Poprosiłem moich polskich fanów na Instagramie o pomoc i dostałem mnóstwo sugestii, co i gdzie mógłbym zjeść. Mieliśmy dwa wolne dni, co było wspaniałe i nareszcie znalazłem czas, żeby zobaczyć to miasto. Zjadłem najlepszy żurek, bigos i oczywiście pierogi w różnych smakach: serowe z ziemniakami, z kapustą i kilka z mięsem - powiedział Alvaro.

Alvaro Soler i jego trasa koncertowa

Soler podróżuje po świecie i gra koncerty. W trasie towarzyszy mu jego brat Gregory.

- Wcześniej śpiewał ze mną jeden utwór. Zapytałem więc go, czy nie chciałby mieć swój własny półgodzinny minikoncert ze swoimi piosenkami i ruszyć ze mną w kolejną trasę oraz zagrać przed moimi występami. Od razu się zgodził. Potraktował to jako fajne wyzwanie. Znalazł i zaaranżował inne piosenki, które okazały się świetne i teraz rzeczywiście śpiewa każdego wieczoru ze mną. Jest bardzo wspierający. Mamy bardzo bliską relację. On wprowadza świetną atmosferę. Gdyby go zabrakło obok mnie, czułbym się dziwnie - przyznał Alvaro.

Wokalista, kiedy wyrusza w trasę, nie rozstaje się ze swoją poduszką. Ma też jeszcze jeden gadżet, który pomaga mu poradzić sobie z tęsknotą za bliskimi.

- To zapach mojego domu, zabieram go ze sobą w formie dezodorantu. Pryskam nim pokoje hotelowe i poduszki przed snem - wyznał Soler.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Reporter: Gabi Drzewiecka, Mateusz Jarosławski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości