Gwiazdy

NEL na scenie Dzień Dobry TVN. Artystka zaprezentowała utwór "Cud"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Nel w piosence „Cud”
Nel w piosence „Cud”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

NEL szturmem podbiła polską scenę muzyczną, zdobywając uznanie słuchaczy w każdym wieku. W jej dorobku artystycznym nie brakuje zapadających w pamięć utworów. Na scenie Dzień Dobry TVN wokalistka zaprezentowała singiel o wymownym tytule "Cud".

NEL - kariera

NEL szlifuje swoje umiejętności muzyczne już od najmłodszych lat. Nie dziwi zatem fakt, że każdy projekt jej autorstwa błyskawicznie zyskuje uznanie szerokiej rzeszy odbiorców. Artystka nagrała kilka utworów, planuje także wydanie płyty.

Wokalistka nie ukrywa swojej fascynacji podróżami. To właśnie one stanowią dla niej inspirację do tworzenia muzyki. Najlepszym tego dowodem jest nawiązujący do wakacyjnej atmosfery utwór "Cud".

NEL na scenie Dzień Dobry TVN

Singiel "Cud" utrzymany jest w pogodnych rytmach i stanowi pochwałę letniej beztroski. Nie da się ukryć, że błyskawicznie wpadający w ucho utwór już w dniu premiery okazał się wielkim sukcesem młodej wokalistki. NEL zaprezentowała swój przebój na scenie Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Pozostałe wiadomości