Gwiazdy

Shakira po raz pierwszy skomentowała rozstanie z Gerardem Piqué. "Jedno z najboleśniejszych doświadczeń"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Newsy ze świata show-biznesu
Newsy ze świata show-biznesu Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Związek Shakiry i Gerarda Piqué jakiś czas temu się zakończył. Para wydała oficjalne oświadczenie z informacją o rozstaniu. Według doniesień mediów powodem rozpadu relacji była zdrada, której rzekomo dopuścił się piłkarz. Wokalistka do tej pory nie ujawniała szczegółów sytuacji. Teraz po raz pierwszy zabrała głos w sprawie.

Shakira poświęciła karierę dla Gerarda Piqué

Shakira i Gerard Piqué przez ponad dekadę tworzyli jedną z najgorętszych par światowego show-biznesu. Wokalistka i piłkarz Barcelony doczekali się narodzin dwóch synów: Milana i Sashy. W czerwcu 2022 roku wydali wspólne oświadczenie, w którym zakomunikowali o rozpadzie związku.

- Najpierw pojawiła się informacja o zdradzie Gerarda. Shakira cały czas milczała aż do momentu wywiadu, w którym przyznaje, że ona poświęciła swoje życie. Że mieli wybór: albo przeprowadzić się do Stanów, by Shakira mogła rozwijać swoją karierę gwiazdy pop, albo zostać w Barcelonie, by Gerard mógł grać - opowiada w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Shakira komentuje rozstanie z Gerardem Piqué

Wywiad Shakiry, o którym w Dzień Dobry TVN wspomniała Sandra Hajduk-Popińska, został opublikowany na łamach amerykańskiego magazynu "Elle". To właśnie w nim wokalistka po raz pierwszy odniosła się do doniesień o rozstaniu z Gerardem Piqué i ujawniła, jak znosi te trudne chwile.

- Tak szczera to jeszcze nie była. Co prawda, nie przyznała wprost, czy to chodziło o zdradę, czy może o jakieś inne niedogadania w związku, ale powiedziała coś takiego: "Coś, co było dla mnie świętością, czyli moje małżeństwo, zostało potraktowane przez media w sposób wulgarny i tani. Dla kobiet takich jak ja, które cenią sobie rodzinę, obserwowanie tego, jak zostaje to obrócone w pył, jest jednym z najboleśniejszych doświadczeń - cytuje Sandra Hajduk-Popińska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Roy Rochlin/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości