Gwiazdy

Maja Hyży pochwaliła się zdjęciem z randki. Fani sądzą, że ma nowego partnera. "Człowiek się już gubi"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Maja Hyży

Maja Hyży opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z randki. Romantyczny kadr natychmiast wzbudził zainteresowanie fanów. Wielu internautów doszło do wniosku, że w życiu osobistym artystki zaszły istotne zmiany. W sieci rozgorzała dyskusja na ten temat.

Maja Hyży na zdjęciu z randki

Maja Hyży chętnie dzieli się z fanami wybranymi szczegółami z życia prywatnego. Na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć i relacji upamiętniających chwile spędzone w gronie najbliższych. Tym razem artystka opublikowała w sieci ujęcie z romantycznej kolacji.

- Moje rendez-vous #happy #new - napisała piosenkarka pod fotografią, wywołując tym samym nie lada poruszenie wśród internautów.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Na widok dołączonych do postu hashtagów wielu użytkowników Instagrama zaczęło spekulować, że Maja Hyży ma nowego partnera. Inni od razu założyli, że wokalistka spędziła wieczór w towarzystwie ojca swoich córek, Konrada Kozaka.

- "Już nowy. Oj", "Nie wierzę, że to nowy partner (..). Maju, powiedz, że to jakiś żart", "Randka z nowym czy starym partnerem, bo człowiek się już gubi", "Przecież to Konrad" - czytamy w komentarzach.

Maja Hyży przełożyła ślub

Maja Hyży i Konrad Kozak planowali wziąć ślub w 2022 roku. Para zdecydowała się jednak przełożyć uroczystość. Fani już wtedy zaczęli snuć przypuszczenia na temat rzekomego kryzysu w tym związku. W tym miejscu warto podkreślić, że ich spekulacje zostały szybko rozwiane.

W rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl menedżer wokalistki wyjawił, że do podjęcia decyzji o zmianie terminu ceremonii ślubnej przyczyniły się plany zawodowe piosenkarki, a także potrzeba zmiany rodzinnego lokum.

- Zapewniam, że między nimi jest wszystko w porządku. Wiadomo, jak to jest, czwórka dzieci, dużo obowiązków. A oni jeszcze chcą się przeprowadzić w tym roku do większego domu, żeby wszyscy mieli komfort. Mieszka z nimi jeszcze Blania, córka Konrada, więc to całkiem spora gromadka - zdradził Marcin Wieczorek.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA

Pozostałe wiadomości