Gwiazdy

Katarzyna Nosowska czule o swoim mężu. "Wzrusza mnie to bardzo"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Katarzyna Nosowska

Katarzyna Nosowska opublikowała w mediach społecznościowych film z udziałem swojego męża. Miły gest, który zrobił dla niej ukochany, przypomniał jej pewną sytuację z przeszłości. Wokalistka opowiedziała poruszającą historię.

Katarzyna Nosowska - związek

Katarzyna Nosowska chętnie udziela wywiadów na temat swojej działalności artystycznej. Z kolei o życiu prywatnym opowiada rzadko, woli tę sferę pozostawić tylko dla siebie i bliskich. Raz na jakiś czas wokalistka robi wyjątek, stąd też wiadomo, że od wielu lat jest w związku z muzykiem Pawłem Krawczykiem. Para pobrała się w listopadzie 2018 roku. Nosowska ma również syna, 26-letniego Mikołaja.

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Gwiazda opublikowała na Instagramie spontanicznie nagrane. Jest właśnie w Szczecinie, swoim rodzinnym mieście, a z okna mieszkania widzi ulice, którymi przechadzała się w młodości. To przypomniało jej pewne zdarzenie z przeszłości, kiedy to po raz pierwszy miała złamane serce.

- Jeżeli czas nie jest liniowy, tylko zdarzenia jak plastry nakładają się na siebie, to ten mężczyzna [Paweł - przyp. red] przed chwilą minął mojego pierwszego chłopaka, który źle mnie potraktował. I ja tam płaczę w tym samym czasie. A Pawcio idzie teraz i niesie mi kawę. Mój mąż, zobaczcie, jakie to jest wspaniałe - powiedziała Nosowska.

Katarzyna Nosowska o swoim mężu

Kasia wyznała też, że mąż potrafi jej robić małe niespodzianki, które mają dla niej wielką wartość.

- Strasznie mnie to wzrusza. Widzicie, to jest taki drobny gest, że on wstał, nałożył na siebie te ubrania i poszedł po kawę. To kosztuje tylko tych parę kroków, a dla mnie znaczy wszystko i wzrusza mnie bardzo, że tymi samymi ulicami dziś idzie mój mąż i niesie mi kawę, a jeszcze chwilę temu siedziałam tam i patrzyłam na ludzi. Samotna, smutna, głęboko przeświadczona o tym, że już zawsze tak będzie - dodała Nosowska.

Historia poruszyła jej fanów. - "Wzruszyłam się. Dokładnie tak jest i tamta Kasia pewnie nawet nie marzyła o tym, że za parę lat będzie miała takie cuda w życiu", "Krótka, bo niecałe dwie minuty etiuda love-story. Słuchając pani historii można było zobaczyć wszystkie detale w kinie wyobraźni. Szczęścia życzę", "Najpiękniejsze te małe gesty miłości", "Takie odczarowane miejsce", "Aż człowiek ma ochotę się uśmiechnąć" - czytamy w komentarzach opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz / East News

Pozostałe wiadomości