Gwiazdy

Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka o tym, co kobiety w nim widzą. Ujawniła intymne szczegóły z ich życia

Gwiazdy

Źródło:
se.pl
Ewelina Ślotała i Jakub Rzeźniczak

Ewelina Ślotała kilka lat temu spotykała się z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. W swojej najnowszej książce opisała ich relację. - Z perspektywy czasu rozumiem te tabuny kobiet, które za nim latają - czytamy w "Żonach Konstancina".

"Żony Konstancina" Eweliny Ślotały

"Żony Konstancina" to nowa książka Eweliny Ślotały. Autorka opisała w niej kulisy życia partnerek bogatych mężczyzn, do których sama się zaliczała. Dziennikarka "Super Expressu" dotarła do fragmentu, w którym kobieta uchyla rąbka tajemnicy na temat swojej relacji z Jakubem Rzeźniczakiem.

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

- Kuba nie radził sobie zbyt dobrze z tym, że jestem modelką, ale z wydawaniem na mnie też nie szło mu najlepiej, dlatego czynsz za mieszkanie na Powiślu, które bardzo reprezentacyjnie mu umeblowałam, płaciliśmy na pół. Zakupami też się dzieliliśmy. Właściwie wszystkim się dzieliliśmy - poza wolnym czasem - czytamy.

Ewelina Ślotała o Jakubie Rzeźniczaku

Autorka w swojej książce próbuje odpowiedzieć na pytanie, dlaczego piłkarz ma tak duże powodzenie. - Kuba był bardzo dobrym człowiekiem i cudownym, podkreślam: cudownym kochankiem. Z perspektywy czasu rozumiem te tabuny kobiet, które za nim latają (...). To aż uzależniające. A przy tym ma tyle gracji, wdzięku, fantazji... i traktuje kobietę jak księżniczkę. Do tego stopnia, że z uśmiechem wybaczamy mu kolejne zdrady. Wiem, co mówię, sama przymykałam oko na blond kłaki na naszej sofie. Ach, ten Kuba! - pisze Ewelina Ślotała.

Jak dodaje, choć to piłkarz ją zostawił, dobrze go wspomina. - On przyprawiał mi rogi, nigdy nie zabrał mnie w żadną zagraniczną podróż ani nie kupił mi niczego ekskluzywnego. Wtedy to rozumiałam, ba! – dalej to rozumiem - wyznaje.

Autorka podkreśla, że mimo wszystko Jakub Rzeźniczak jest dobrym człowiekiem, a bliscy mogli liczyć na jego wsparcie. - Kuba pochodził z bardzo biednej rodziny, miał czworo rodzeństwa, któremu finansowo pomagał, rodziców też postawił na nogi, więc naprawdę miał na kogo wydawać - zauważa Ewelina Ślotała.

Zobacz wideo: Magdalena Stępień ze łzami w oczach wyznaje: Wiele osób skrzywdziło mnie i mojego syna

Magdalena Stępień ze łzami w oczach wyznaje: Wiele osób skrzywdziło mnie i mojego syna
Magdalena Stępień ze łzami w oczach wyznaje: Wiele osób skrzywdziło mnie i mojego syna

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: se.pl

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News/Agencja TVN

Pozostałe wiadomości