Gwiazdy

"Bliżej" na deskach Teatru 6. piętro. "To jest historia miłosna bez cenzury"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
„Bliżej” Sztuka Patricka Marbera w Teatrze 6.piętro
„Bliżej” Sztuka Patricka Marbera w Teatrze 6.piętroDzień Dobry TVN
wideo 2/12

Jesienią na deskach Teatru 6. piętro będzie można zobaczyć wyjątkowy spektakl w reżyserii Eugeniusza Korina. "Bliżej" to opowieść o miłości, bliskości i pożądaniu, skłaniająca do głębokiej refleksji na temat romantycznych relacji. W Dzień Dobry TVN o przygotowaniach do premiery opowiedzieli aktorzy Michał Żebrowski i Pola Gonciarz.

"Bliżej" - premiera sztuki Patricka Marbera w Teatrze 6. piętro

Miłośnicy poruszających historii i doskonałej gry aktorskiej mają powody do radości. Już 1 października br. w Teatrze 6. piętro odbędzie się premiera spektaklu "Bliżej". Sztuka napisana przez wybitnego dramatopisarza Patricka Marbera przeniesie publiczność w skomplikowany świat uczuć, odsłaniając piękne, a zarazem okrutne oblicze współczesnych związków.

- To dla nas wielkie wydarzenie (...). Bardzo jesteśmy przejęci tą premierą. Ona dotyczy pożądania, bliskości. Spraw uczuć, serca, miłości (...). To jest historia miłosna bez cenzury - zapewnił Michał Żebrowski. W tym miejscu warto podkreślić, że aktor zdecydował się wcielić w jedną z głównych ról.

- Mam nadzieję, że powstało bardzo ciekawe przedstawienie. Pokażemy kawał dobrego teatru - dodał artysta.

"Bliżej" w Teatrze 6. piętro - ujmująca opowieść i wyjątkowa obsada

Spektakl w reżyserii Eugeniusza Korina z całą pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym widzom. Na scenie pojawia się wybitni aktorzy. Obok Michała Żebrowskiego będzie można zobaczyć między innymi Aleksandrę Popławską, Mateusza Damięckiego i debiutującą na deskach Teatru 6. pięto Polę Gonciarz.

- Jest to dla mnie ogromny stres, ale też i zaszczyt. Uważam, że trafiłam na wspaniałą ekipę - podsumowała aktorka, zachęcając tym samym do obejrzenia sztuki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości