Gwiazdy

Były uczestnik programu "X Factor" przyznał się do choroby. "W końcu usłyszałem diagnozę"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Plejada.pl/Vogue.pl
Piotr Zioła

Piotr Zioła to ceniony piosenkarz i były uczestnik programu "X Factor". Artysta powrócił do tworzenia muzyki po pięciu latach przerwy. Teraz opowiedział fanom, jaki był powód tak długiej nieobecności na rynku muzycznym.

Piotr Zioła wraca na scenę

Piotr Zioła to jeden z najlepiej zapowiadających się polskich wokalistów. Artysta wrócił niedawno do tworzenia muzyki po pięciu latach przerwy. W 2012 roku wystąpił w "X Factorze", a w 2017 roku mogliśmy oglądać go m.in. na scenie Dzień Dobry TVN. Piotr wykonał wówczas jeden ze swoich hitów, piosenkę "Safari".

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Powodem zawieszenia jego kariery były problemy psychiczne. Artysta leczył się w szpitalu psychiatrycznym, o czym wspominał w swoich mediach społecznościowych. Mimo przerwy fani nie mogli doczekać się jego powrotu. Teraz wokalista postanowił opowiedzieć, z czym dokładnie zmagał się w tym trudnym czasie.

Piotr Zioła o chorobie dwubiegunowej

W rozmowie z "Vogue Polska" artysta wyznał, że gdy jego zdrowie psychiczne się pogorszyło, natychmiast zwrócił się o pomoc do specjalisty. Piotr zgłosił się do szpitala psychiatrycznego oraz dowiedział się, jaka jest przyczyna jego stanu. - W końcu usłyszałem diagnozę - choroba afektywna dwubiegunowa - wyjaśnił.

Piosenkarz twierdzi, że ta wiedza przyniosła mu ulgę. - Poszedłem na terapię. Przez kolejne miesiące skupiłem się na poznawaniu siebie i mierzeniu się z moimi lękami - dodał. Piotr przygotowuje się do wydania kolejnej płyty. Nowy materiał będzie miał swoją premierę już w listopadzie tego roku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Plejada.pl/Vogue.pl

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Zioła/YouTube

Pozostałe wiadomości