Gwiazdy

Marta Wierzbicka wraca na stare śmieci. Internauci komentują decyzję

Gwiazdy

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka za pośrednictwem Instagrama przekazała, że wraca do ulubionej produkcji Polaków, czyli "Na Wspólnej". Fani są zachwyceni tą decyzją i spekulują, czy pomoże serialowej siostrze, która mierzy się z chorobą alkoholową. - Gośka, ale cię siostra ustawi do pionu - czytamy w komentarzach.

"Na Wspólnej". Marta Wierzbicka jako Ola Zimińska

Serial "Na Wspólnej" to niekwestionowany hit stacji TVN. Od lat losy bohaterów śledzą miliony widzów, a jedną z ich ulubionych postaci jest Ola Zimińska, w którą wciela się Marta Wierzbicka.

Zobacz wideo: Seriale

Seriale

Serial z genialnym introwertykiem w roli głównej
Serial z genialnym introwertykiem w roli głównejDzień Dobry TVN
wideo 2/12

Jednak córka Danki i Marka po trudnych przeżyciach m.in. próbie samobójczej, narkotykach, romansach kilka lat temu wyjechała za granicę, by na nowo ułożyć swoje życia, a Marta Wierzbicka zniknęła z serialu. Natomiast wszystko wskazuje na to, że lada moment postać aktorki znów zawita w "Na Wspólnej".

Marta Wierzbicka na planie "Na Wspólnej"

Marta Wierzbicka opublikowała serię zdjęć z planu "Na Wspólnej". Do jednej z nich zapozowała z serialową rodziną: Danką (Lucyna Malec), Markiem (Grzegorz Gzyl) i siostrą Gosią (Anna Kerth), która obecnie mierzy się z alkoholizmem.

Pobudka o piątej rano i w drogę na plan. Chyba już wiecie, co się kroi?

Fani serialu od razu pośpieszyli z odpowiedzią. "W końcu wróci Oleńka", "Dopiero wczoraj myślałam, że wróci Ola pomóc Gosi", "Super, że Ola wraca. Moja ulubiona postać z Na Wspólnej", "Biedna Gosia pije. Siostra musi pomóc wyjść z problemu", "Oooo, ale super! Brakowało twojej postaci!", "Mam nadzieję, że to powrót na dłużej. 'Na Wspólnej' bez Olki to już nie to samo", "Gośka, ale cię siostra ustawi do pionu!" - czytamy w komentarzach.

Zobacz wideo: Nowa czołówka "Na Wspólnej" na 20-lecie serialu

Nowa czołówka "Na Wspólnej" na 20-lecie serialu
Nowa czołówka "Na Wspólnej" na 20-lecie serialu Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości