Gwiazdy

Ewa Gawryluk bez makijażu odpowiada na uszczypliwy komentarz. "Dlaczego mam się przejmować?"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch/Daria Pacańska
Ewa Gawryluk

Ewa Gawryluk opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie bez makijażu. Przyznała, że po pracy demakijaż to dla niej podstawa. Fani zachwycali się perfekcyjną cerą gwiazdy, jednak jeden z nich spytał kąśliwe – "kto to"? Aktorka zdradziła nam, jak podchodzi do tego typu uszczypliwości.

Ewa Gawryluk bez makijażu

Ewa Gawryluk to aktorka, która publiczności dała się poznać za sprawą serialu "Na Wspólnej". Karierę zaczęła w 1989, debiutując w filmie "Wiatraki z Ranley". Na swoim koncie ma też wiele ról teatralnych. W takiej pracy codziennie zdana jest na profesjonalny makijaż, zmianę wizerunku i charakteryzację.

Niedawno w mediach społecznościowych gwiazda pokazała się sauté. Bez grama makijażu zachwyciła swoją nieskazitelną cerą i wyrazistymi oczami.

- Makijaż w pracy ważna sprawa, ale demakijaż po pracy to podstawa – napisała na Instagramie.

Tajniki makijażu

Jak odmłodzić skórę makijażem?
Jak odmłodzić skórę makijażem?Dzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/3

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. Fani i znajomi nie mogli wyjść z podziwu i licznie komplementowali Ewę Gawryluk.

"Pięknaś!", "Czy z, czy bez, tak samo urodziwa", "Pani nie potrzebuje żadnego makijażu - pisali internauci.  

Byli też jednak tacy, którzy nie powstrzymywali się od uszczypliwości.

"Kto to?" - spytał jeden z obserwatorów.

Ewa Gawryluk o nieprzychylnych komentarzach

Postanowiliśmy zapytać Ewę Gawryluk o to, jak podchodzi do kąśliwości internautów i negatywnych komentarzy, które od czasu do czasu pojawiają się w sieci. Aktorka zdradziła, że nie obawia się nieprzychylnych komentarzy. Co więcej, w przestrzeni publicznej często funkcjonuje bez makijażu.

Makijaż jest częścią także mojego zawodu. Zdarzało się, że grałam też bez makijażu, bo wymagała tego ode mnie rola. Nie widzę nic niepokojącego w zdjęciu bez makijażu. Ale oczywiście znajdą się zawsze osoby, które potępią zarówno makijaż, jak i brak makijażu, tylko dlaczego mam się przejmować opiniami osób, które nie są dla mnie autorytetem. Już kilka razy wstawiałam takie zdjęcia 

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch/Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości