Gwiazdy

Martyna Wojciechowska pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie. "Tak wygląda szczęśliwy człowiek"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska

Martyna Wojciechowska opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z drogi na Mount Everest, wykonane tuż przed tym, jak stanęła na szczycie. Przy okazji postanowiła zaapelować w ważnej sprawie.

Martyna Wojciechowska wspomina wejście na szczyt

Martyna Wojciechowska 18 maja 2006 roku stanęła na szczycie Mount Everest. W mediach społecznościowych właśnie opublikowała zdjęcie z drogi na najwyższą górę na świecie.

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska – koniec sezonu
Martyna Wojciechowska – koniec sezonu Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

- Tak wygląda SZCZĘŚLIWY CZŁOWIEK, który spełnia marzenia i przekracza swoje granice. Zdjęcie raczej nie nadaje się na pierwsze strony magazynów, ale jestem z niego bardzo dumna. Co prawda może konkurować o zaszczytny tytuł na NAJGORSZE ZDJĘCIE W ŻYCIU, ale opowiada ważną historię. Po wypadku samochodowym, w którym złamałam kręgosłup i po którym lekarze mówili mi, że już nigdy nie wrócę do dawnego życia, postanowiłam, że zdobędę najwyższą górę na świecie - wspomina dziennikarka.

Martyna Wojciechowska o wyglądzie

Dziennikarka wielokrotnie podkreślała, że to nie wygląd nas określa. W rozmowie z Zosią Zborowską-Wroną mówiła także o tym, jak wielką krzywdę można wyrządzić osobie, którą oceniamy wyłącznie na podstawie tego, jak się umalowała czy uczesała. Nigdy nie wiemy, co aktualnie dzieje się w życiu danego człowieka.

- Nasze ciała zdolne są do robienia niesamowitych rzeczy! Nie sprowadzają się „tylko” do wyglądu. Nie pozwólmy, żeby to właśnie wygląd nas definiował. Jesteśmy warte/warci o wiele więcej - zaapelowała Wojciechowska.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości