Gwiazdy

Czego nie lubią w sobie nawzajem? Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak bardzo szczerze

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Prezenterki Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak były kolejnymi bohaterkami cyklu "Krótka Piłka" reportera Mateusza Hładkiego. Za co się lubią? Co by w sobie zmieniły? Na te i inne pytania odpowiedziały podczas Dzień Dobry TVN.

"Krótka piłka" - cykl Mateusza Hładkiego

To już kolejna odsłona cyklu "Krótka Piłka" z udziałem prowadzących Dzień Dobry TVN. Tym razem w ogniu pytań Mateusza Hładkiego znalazły się Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak Starak, a na udzielenie odpowiedzi miały jedynie kilka sekund. Czego dowiedział się nasz reporter?

Pytania dotyczyły m.in. relacji między prezenterkami. Za co lubią się nawzajem? Agnieszka podziwia w Ewę jej spokój i opanowanie, natomiast Ewa uwielbia radość Agi. Jakie cechy powinny w sobie przepracować? - Czasami jest zbyt empatyczna - powiedziała Agnieszka o swojej współprowadzącej. - Cięty język, czasami niepotrzebny - stwierdziła Ewa zapytana o Agę.

Kto bardziej przeżywa wpadki na antenie?

Mateusz Hładki zapytał prezenterki Dzień Dobry TVN również o to, kim chciały zostać w dorosłym życiu, gdy były dziećmi. Okazuje się, że Ewa chciała być nauczycielką. Jej zamierzenia mogły się zrealizować, ponieważ studiowała rusycystykę i aktualnie prowadzi wykłady dla studentów. Agnieszka widziała się w zawodzie fryzjerki.

Wpadki antenowe są wpisane w pracę prezenterów prowadzących programy na żywo. Jak radzą sobie z nimi bohaterki "Krótkiej Piłki"? - Pamiętam, jak pracowałam w radiu i serwis był co godzinę. To było straszne jak się człowiek cuknął, czyli pomylił. Myślę tak "Boże, znowu się cuknęłam, małe przejęzyczenie", ale potem myślę "dobra za godzinę będzie następny, to się poprawię" - powiedziała Ewa Drzyzga.

- Najlepiej już nie komentować, tylko skupić się na tym, co można poprawić - dodała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości