"Krótka piłka" z Pauliną Krupińską-Karpiel i Damianem Michałowskim. Kto bardziej przeżywa wpadki na wizji?

Co nowego w show-biznesie?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski byli kolejnymi bohaterami cyklu "Krótka piłka" reportera Mateusza Hładkiego. Za co najbardziej lubią siebie nawzajem? Nad czym powinni popracować? Kto się bardziej stresuje przed programem? Na te i inne pytania odpowiedzieli podczas porannego programu Dzień Dobry TVN.

"Krótka piłka" Mateusza Hładkiego

Mateusz Hładki odwiedził studio Dzień Dobry TVN, aby przedstawić widzom najświeższe i najciekawsze newsy z polskiego i zagranicznego show-biznesu. Jednak tym razem reporter postanowił na żywo zrealizować też swój cykl "Krótka piłka". W ten oto sposób jego kolejnymi gośćmi zostali prezenterzy porannego programu Paulina Krupińska-Karpiel oraz Damian Michałowski.

Pytania dotyczyły m.in. relacji pomiędzy prezenterami. Za co najbardziej lubią siebie nawzajem? Paulina uwielbia Damiana za bycie "ziomkiem", natomiast on ceni w niej spontaniczność. Nad jakimi cechami powinni jeszcze popracować? - Nad tym, żeby Damian nie był takim kujonkiem - żartuje Paulina.

Kto spędza więcej czasu w social mediach?

Mateusz Hładki zapytał prezenterów Dzień Dobry TVN o to, kto spędza więcej czasu na przeglądaniu swoich mediów społecznościowych. - Tak samo - odpowiada Paulina. - No wiesz co, chyba ty trochę więcej. Masz więcej ludzi na Instagramie, to częściej im odpisujesz - dopowiada Damian.

Praca na żywo wiąże się również często z niespodziewanymi sytuacjami, czasem wpadkami. Jak bohaterowie cyklu sobie z nimi radzą? Kto bardziej je przeżywa.

- Chyba tak samo - zastanawia się prezenterka. - To zostaje w głowie i czasem do tego wracamy. Ta druga osoba musi powiedzieć "daj spokój nic się naprawdę nie stało" - podsumowuje Damian Michałowski.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości