Gwiazdy

Margot Robbie jako Barbie. Pierwsze zdjęcia z planu produkcji

Gwiazdy

Margot Robbie

Podczas CinemaCon, wydarzenia, które odbywało się się w Las Vegas, Warner Bros. Pictures udostępniło zdjęcie Margot Robbie w roli kultowej lalki. Wiadomo też, kiedy odbędzie się premiera filmu. Jak wygląda 31-letnia aktorka jako najsłynniejsza zabawka na świecie?

Margot Robbie jako Barbie

"Barbie" z Margot Robbie w roli głównej, wyreżyserowana przez autorkę "Lady Bird", Gretę Gerwig, będzie miała premierę 21 lipca 2023 roku. W filmie zagra także Ryan Gosling jako Ken, a także Issa Rae, Will Ferrell, Kate McKinnon, Simu Liu, Michael Cera i America Ferrera.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Z fotografii, która się pojawiła na Twitterze Warner Bros., można wnioskować, że film będzie utrzymany w klasycznym stylu: aktorka ubrana jest w stylu lat 60. i siedzi uśmiechnięta w różowym Chevrolecie Corvette. Ukoronowaniem charakteryzacji jest typowa dla amerykańskiej lalki fryzura.

"Barbie" - film o lalce

Margot Robbie przyznała w rozmowie z brytyjskim wydaniem "Vogue'a", że postać reżyserki wpłynęła na postrzeganie filmu.

- Ludzie zazwyczaj słyszą Barbie i myślą: "Wiem, jaki będzie ten film". A potem słyszą, że pisze i reżyseruje go Greta Gerwig, i mówią: "No cóż, może nie…" - powiedziała.

Gwiazda zdradziła również, że ma świadomość kontrowersji, które budzi słynna zabawka. Dodała też, że ma do niej dużo sentymentu.

Wcześniej rolę Barbie miała zagrać Amy Schumer, którą zaangażowano w 2016 roku. Rok później aktorka opuściła projekt, powołując się na konflikty w harmonogramie w tym czasie. Później wyznała, że ​​to właśnie twórcze różnice doprowadziły do ​​jej odejścia. Jak wyjawiła, producenci filmu mieli jej wysłać parę szpilek Manolo Blahnik. W tej sposób chcieli ją powitać w zespole.

- Pomysł, że właśnie tego musi chcieć każda kobieta, oznaczał dla mnie, że muszę odejść - stwierdziła. - Macie niewłaściwą dziewczynę - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Axelle/Bauer-Griffin / Contributor / Getty Images

Pozostałe wiadomości