Margot Robbie

    Margot Robbie

    Złote Globy 2021 przeszły do historii, za nami 78. gala rozdania tych prestiżowych w branży filmowej statuetek. Tegoroczne wydarzenie wyglądało całkiem inaczej niż zazwyczaj ze względu na pandemię koronawirusa. Choć tylko część gwiazd pojawiła się na czerwonym dywanie, a inne śledziły wydarzenie ze swoich domów, nie zabrakło spektakularnych kreacji. Kto wyglądał najlepiej?

    Margot Robbie urodziła się 2 lipca w Queensland, w Australii, co oznacza, że właśnie skończyła 30 lat. Jej popularność windowała sukcesywnie przez lata. Ostateczną pozycję w Hollywood umocniła zaś jej rola u Tarantino. Jakie jeszcze znaczące momenty w karierze tej trzydziestolatki powinniście poznać?

    Tym razem Anna Wendzikowska spotkała się z Tarzanem i Jane czyli Alexandrem Skarsgårdem i Margot Robbie. Czy trudno gra się postać, której historię mogliśmy już wielokrotnie oglądać na ekranie, jak nadać jej inny wymiar? Czy prywatnie, po wielu godzinach spędzonych wspólnie na planie filmowym, Alexander i Margot lubią się, czy już nie mogą na siebie patrzeć ? ;)