Gwiazdy

Marina Łuczenko-Szczęsna nie traci nadziei po meczu Polska - Słowacja. "Jestem dumna z mojego kochanego męża"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

W dniu pierwszego meczu reprezentacji polski na Euro 2020 kibice zasiedli przed telewizorami z wielkimi nadziejami. Wśród nich były też żony piłkarzy. Marina Łuczenko-Szczęsna, mimo porażki Polaków, zapewnia, że nie traci nadziei na wygraną w kolejnych meczach i jest dumna z męża.

Euro 2020. Marina Łuczenko-Szczęsna wspiera męża

Mecz ze Słowacją miał być najłatwiejszy ze wszystkich grupowych spotkań polskiej reprezentacji na Euro 2020. Szybko okazało się jednak, że nie istnieje coś takiego, jak "łatwy mecz". Już w 18. minucie Słowacja prowadziła jedną bramką. Wydarzyło się tak po niefortunnej akcji, której konsekwencją był samobójczy gol polskiego bramkarza, Wojciecha Szczęsnego.

Ostateczny wynik (przegraliśmy 1:2) sprawił, że z ust kibiców i komentujących ekspertów trudno usłyszeć pozytywne słowa na temat gry Polaków. W obronie piłkarzy stanęła natomiast żona Wojciecha Szczęsnego, Marina Łuczenko-Szczęsna.

- Jestem dumna z Naszej Drużyny. Walczyli i dali z siebie wszystko. Emocje były olbrzymie! Jestem dumna z mojego kochanego męża – napisała przy opublikowanym na Instagramie zdjęciu. Widać na nim Marinę oraz jej synka Liama, z którym kibicowała przed telewizorem.

- Dla nas zawsze jest wygrany, cokolwiek się nie dzieje na boisku. Wiem jak ciężko pracuje i ile kosztuje to wyrzeczeń. Jestem dumna, że zawsze stara się godnie reprezentować nasz kraj. Nie rozumiem tych, którzy piszą te okropne rzeczy. Tak chcecie dodać otuchy naszym reprezentantom? POLACY #niepoddajemysię – dodała Łuczenko-Szczęsna.

Przed Polakami jeszcze dwa mecze grupowe – z Hiszpanią i ze Szwecją. Czy w czasie Euro 2020 będziemy jeszcze mieć powody do sportowej radości?

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny – historia związku

Wokalistka i aktorka oraz bramkarz reprezentacji Polski związali się w 2013 roku. Dwa lata później byli już zaręczeni, a 21 maja 2016 roku wzięli ślub. Na ich przyjęciu weselnym wystąpił James Arthur. W czerwcu 2018 roku Marina i Wojciech po raz pierwszy zostali rodzicami – na świat przyszedł ich syn Liam.

Zobacz wideo: Kibice po klęsce ze Słowacją: Był to bardzo słaby mecz w wykonaniu polskiej drużyny

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości