Gwiazdy

Edyta Pazura o krytykowaniu matek: "Żyj i daj żyć innym"

Gwiazdy

Edyta Pazura

Edyta Pazura, pod swoim najnowszym postem na Instagramie odniosła się do zjawiska, którego większość z nas z pewnością doświadczyła, ale też prawdopodobnie się do niego przyczyniła. Krytykowanie: według jednych to najgorsza wada pracy w show-biznesie, inni podnoszą, że jest obecne także w innych sferach życia.

Edyta Pazura: "nadal jestem kobietą, a nie stworem idealnego człowieka"

Obok przepięknej fotografii, wykonanej zapewne na urlopie na Malediwach, znalazł się podpis, z którym wiele kobiet z pewnością może się utożsamić. - Zmęczona kobieta, która jest w domu z dzieckiem w dresie "Spójrz jaka niechluja w końcu by o siebie zadbała i te tłuste włosy umyła"- zaczyna swój wpis Edyta, - Kobieta, która zakłada szpilki na spacer z dzieckiem - "Zobacz! Wystroiła się jak stróż w Boże Ciało" - kontynuuje... i już chyba każdy wie, o czym będzie dalsza część wpisu. O tym, że krytyka jest wszechobecna nie trzeba już dziś nikogo przekonywać. W dalszej części postu pojawia się jednak rada, którą Pazura usłyszała kiedyś od Mamy:

- Moja mama Krysia, kiedy byłam jeszcze młodą dziewczyną i próbowałam kogoś ocenić mówiła mi tak: "Edyciu… Coś Ci się przypadkiem nie potentegowało? Żyj i daj żyć innym"- brzmiała sugestia. I rzeczywiście, gdyby wszyscy się nią kierowali świat byłby zdecydowanie milszym miejscem.

Pazura wskazała jednak na problem, którego wiele z nas nie jest świadoma, dopóki nie urodzi dziecka - krytykę matek. Okazuje się, że wraz z pojawieniem się na świecie maleństwa zmieniają się wzorce i obowiązujące zasady. Matka w bikini? - "Co za bezwstydnica! Ciekawe co myślą nauczyciele, jak przychodzi po dzieci do szkoły"- przewrotnie komentuje Pazura.

Edyta Pazura apeluje: "Kiedy zostaniesz matką, pozostań sobą"

Pod postem nie zabrakło komentarzy innych kobiet, które podchodzą do problemu podobnie jak Pazura.

Przede wszystkim jestem kobietą, potem matką trójki cudownych dzieci i żona swojego męża. Zawsze stawiam wysoko siebie, bo szczęśliwa JA to szczęśliwa RODZINA !

- napisała jedna z internautek.

Najgorsze jest to, że często te złośliwe komentarze, oceny... fundują sobie nawzajem kobiety.... #żyjidajżycinnym ? jak zawsze w punkt ❤️

- wtórowała jej druga.

Nie zabrakło też zachwytów nad figurą Edyty: - Jeeju trójka dzieci i taka figura! No jak tu nie nosić bikini! Toż to grzech byłby! ?- podsumowała fanka.

Zobacz wideo: Cezary Pazura: Zasada jest taka, że aktor jest wart tyle, ile jego ostatni film

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości