Gwiazdy

Gwiazdy świętują Dzień Dziecka i pokazują archiwalne zdjęcia

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Edyta Pazura, Agata Rubik

Dzień Dziecka to dobry moment, by nie tylko świętować ze swoimi pociechami, ale również sięgnąć po albumy ze zdjęciami i przypomnieć sobie czasy, gdy samemu było się maluchem. Wiele gwiazd pochwaliło się w mediach społecznościowych pamiątkowymi fotografiami.

Dzień Dziecka 2022

1 czerwca to dla Edyty Pazury wyjątkowy czas, nie tylko dlatego, że wypada wtedy Dzień Dziecka. Właśnie tego dnia w 2018 roku urodziła się jej najmłodsza córka Rita.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Długo na nią czekaliśmy, a droga, żeby ją w końcu zobaczyć, była wyboista. Mój najsłodszy na świecie Raniuszek kończy dzisiaj 4 lata. Zaraz będę dmuchać balony i rozpakowywać papierowe czapeczki, a wszystko po to, aby zapamiętać każdą chwilę z jej życia. Patrząc na Amelkę, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Rita jako nastolatka wysadzi nas z butów - napisała Edyta.

Agata Rubik sięgnęła pamięcią do 1 czerwca 2009 roku. Wtedy po raz pierwszy obchodziła Dzień Dziecka jako mama. Od kilkunastu dni na świecie była już jej pierwsza córka Helena.

- Pierwszy #dziendziecka, będąc już mamą. Dużo dziecięcej radości i choć odrobiny beztroski z okazji Dnia Dziecka - życzyła Rubik.

Z kolei Piotr Rubik pochwalił swoim zdjęciem z dzieciństwa. Wyznał, że jest bardzo szczęśliwy, że cały czas może być dużym dzieckiem.

- Pielęgnuję to uczucie, robiąc to, co kocham. Z okazji dzisiejszego dnia życzę Wam, żebyście jak najdłużej zachowali w sobie dziecięcą radość - wyznał muzyk.

Dominika Gwit pokazała urocze zdjęcie, gdy jako mała dziewczynka siedziała w wózku. Jej mina wyraża więcej niż tysiąc słów.

- Wszystkim dzieciakom, małym i dużym cwaniakom! Uśmiechu bez końca i samych słodyczy Domi Wam życzy! - napisała aktorka.

Gwiazdy świętują Dzień Dziecka

Karolina Malinowska opublikowała na Instagramie fotografię sprzed lat, na której pozuje u boku mamy i młodszego brata. Ona przebrana za wróżkę, a brat za muchomorka.

- Z okazji Dnia Dziecka Wam wszystkim życzę, żeby zawsze obok była Mama… Dobra Wróżka (no tu to akurat ja), a gdyby dziewczyny nie dały rady niech będzie i Muchomor. Może się do czegoś przyda (tu akurat mój brat, który zasromotnikuje mnie za tę fotę) - stwierdziła Karolina.

Do albumu ze zdjęciami sięgnęła również Odeta Moro. - Może już bez kokardy na głowie, ale nadal w emocjach idę przez życie! Dzień dziecka staram się mieć codziennie... tego i Wam życzę! - przyznała dziennikarka.

Joanna Moro z okazji Dnia Dziecka pochwaliła się serią rodzinnych zdjęć z trójką swoich pociech Mikołajem, Jeremim i Ewą.

- Życzę dzieciom trochę więcej empatii i szacunku do dorosłych, a dorosłym więcej beztroski i bezkompromisowości dziecka. A tak między innymi, wiedzieliście, że dzieci uczą się tylko od osób, które lubią? Ten eksperyment powinien przeprowadzić każdy nauczyciel. Z okazji dnia dziecka życzę duuużo cierpliwości dla nas wszystkich. I tych małych, i dużych dzieci - podkreśliła aktorka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz, Mateusz Jagielski/East News

Pozostałe wiadomości