Gwiazdy

Dawid Kwiatkowski zaskoczył fankę na weselu. Artysta podzielił się relacją z niespodzianki

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Facebook/Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski bardzo dba o kontakt ze swoimi słuchaczami. Potwierdza to sytuacja sprzed kilku dni. Piosenkarz zdecydował się zrobić niespodziankę jednej ze swoich fanek. Artysta pojawił się na jej weselu.

Dawid Kwiatkowski zaskoczył swoją fankę

Dawid Kwiatkowski to znany piosenkarz, który może pochwalić się dużą grupą wiernych fanów. Artysta ma świetny kontakt ze swoimi słuchaczami, co widać m.in. podczas koncertów, czy spotkań na różnego rodzaju eventach. Wokalista jest też aktywny w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z nimi swoją codziennością i projektami muzycznymi.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

W najnowszym poście na Facebooku Dawid opisał wyjątkowe spotkanie z jedną ze swoich fanek. Klaudia od lat czekała na koncert piosenkarza w jej mieście. - Kiedy data tego koncertu została ogłoszona, ona wiedziała już, że w ten dzień bierze ślub - napisał artysta.

Dawid Kwiatkowski pojawił się na weselu fanki

Przyjaciele kobiety wysłali do piosenkarza wiadomości, w których opisali całą sytuację. Dawid nie odpisywał, ale jak się okazuje miał bardzo ważny powód. - Nie wiedziałem, jak długie języki mają ludzie w Starogardzie, ale już wiedziałem, że jak tylko skończymy grać, wbijemy w nawigację podany nam wcześniej adres i może zdążymy na oczepiny - wyjaśnił.

Artyście udało się zrealizować założony plan. - Weszliśmy w ich trakcie i na chwilę przerwaliśmy zabawę, ale tylko po to, by do niej dołączyć - tłumaczył. Dawid opublikował również kilka zdjęć z przyjęcia i złożył życzenia parze młodej. - Nie zatrzymujcie się w tej miłości. Bije od Was wielkie dobro i bardzo się cieszę, że mogłem się w nim ogrzewać przez te kilkadziesiąt minut - podsumował.

@kwiatkowsky

…i teraz wspólnie możemy złożyć Klaudii i Przemkowi wszystkiego, o czym tylko śnią Niech miłość Was niesie, ona potrafi, oj potrafi :))

♬ Idziesz ze mną - Dawid Kwiatkowski

Fani nie kryli zaskoczenia zachowaniem Dawida. W komentarzach nie zabrakło słów uznania dla postawy piosenkarza. - "Wspaniały gest, taki bezinteresowny, nie każdego na to stać", "Mam ciary. Coś pięknego", "Jesteś wspaniałym człowiekiem o bardzo dobrym i ciepłym sercu" - pisali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Facebook/Dawid Kwiatkowski

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości