Gwiazdy

Magda Gessler wydała oświadczenie w formie wiersza. "Dementuję moi mili"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Gwiazda napisała wiersz, którym dementuje plotki o jej odejściu ze stacji. Fani "Kuchennych rewolucji" odetchnęli z ulgą

Magda Gessler postanowiła w bardzo wymowny sposób odpowiedzieć na insynuacje dotyczące jej kariery w telewizji. Gwiazda na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała bajkowe wideo i opatrzyła je wierszem z przesłaniem.

Magda Gessler napisała wiersz

Od kilku dni Magda Gessler przebywa na wakacjach w tropikach i nie zdradza, gdzie dokładnie jest. W mediach społecznościowych relacjonuje wypoczynek w tajemniczym miejscu. Kilka dni temu wstawiła zdjęcie, na którym pozowała w wannie umieszczonej na zewnątrz. - Ukryta MG… kto mnie znalazł???? Chowam się... ładuje baterie... natura, dzicz..., cisza... spokój. Gdzie jesteście??? Odpoczywacie?????? - zwróciła się do swoich fanów pod fotografią.

Obserwatorzy zareagowali bardzo entuzjastycznie nie tylko na ten wpis Gessler, ale także na pozostałe relacje z raju. "Jak syrenka!!! Pięknie Pani Magdo", "Pani Magdo, tak trzeba żyć, pięknie", "Jest Pani jak kolorowy ptak. Mam nadzieję, że w Pani wieku będę taka sama", "Magda w bananach" - to zaledwie niewielka część wszystkich wpisów.

Seriale

Dzień na planie "Receptury"
Dzień na planie "Receptury"Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

W ostatnim czasie portale plotkarskie rozpisywały się na temat kariery zawodowej i ewentualnych zmian, które miała poczynić. Fani gwiazdy obawiali się tego, co czeka ich ulubiony program "Kuchenne rewolucje". Restauratorka pomimo urlopu postanowiła uciąć wszelkie spekulacje. W mediach społecznościowych wykazała się swoim kolejnym talentem, opublikowała wiersz, w którym wszystko wyjaśnia.

"Bajka, wierszyk, rymowanki Kolorowe malowanki Spekulacje... barwne treści Lubią sobie coś popieścić Wszystko wrzucić dziś do gara I tak kręcić niczym czara A ja na urlopie Lekko pali w tym ukropie Dementuję moi mili Życzę wam tak pięknej chwili TVN to mój domeczek... Moje gniazdko i stołeczek Moi ludzie, życie, praca Moja frajda, wielka raca! Całuję kochane portaliki... Niech wam się robią wasze kliki"

Wiersz spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem odbiorców gwiazdy. "Piękny wierszyk i taki prawdziwy", "brawo", "najlepsza" - pisali Internauci. Prosili też żeby Gessler skorzystała z wolnych chwil, "chilloutu Madziu", "proszę odpocząć i cieszyć się wolnymi chwilami".

Magda Gessler w "Kuchennych rewolucjach"

"Kuchenne rewolucje" to rozrywkowy program, który w stacji TVN emitowany jest od 2010 roku. Od początku prowadzi go Magda Gessler. Uznana restauratorka w każdym odcinku odwiedza jeden lokal, którego właściciele mają problemy z utrzymaniem się na rynku.

W ciągu czterech dni Gessler bacznie przygląda się pracy całego zespołu, wskazuje właścicielom błędy, zleca metamorfozę wnętrza, zmienia nazwę, tworzy nowe menu, a także zdradza własne przepisy na wyjątkowe dania. Po kilku tygodniach restauratorka wraca, aby sprawdzić, czy wszystkie jej rady zostały wdrożone, udziela także rekomendacji.

W 24. edycji programu "Kuchenne rewolucje" Magda Gessler odwiedziła m.in. Opole, Wrocław, Czeladź, Miastko czy Sosnowiec. Mierzyła się ze słabej jakości kuchnią, mrożonymi składnikami, okrojonym składem personelu, brakiem profesjonalizmu czy złym zarządzaniem.

Kolejne odcinki emitowane są w czwartki o godzinie 21:35 w TVN, a wszystkie sezony można zobaczyć w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: KAMIL PIKLIKIEWICZ/East News

Pozostałe wiadomości