Gwiazdy

Justyna Steczkowska zachwyca w bikini. "Kocham swoje 50 lat"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska wypoczywa na wakacjach. W mediach społecznościowych pochwaliła się nagraniem z urlopu, na którym tańczy w stroju kąpielowym. Fani są pod wrażeniem perfekcyjnej sylwetki matki trójki dzieci.

Justyna Steczkowska - kariera i rodzina

Justyna Steczkowska jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Swoją karierę zaczęła w latach 90. W 1996 roku ukazała się jej debiutancka płyta "Dziewczyna Szamana", a piosenki z tego krążka stały się wielkimi, ponadczasowymi przebojami. Gwiazda do tej pory nagrała 18 albumów i wciąż nie brakuje jej pomysłów na nowe kompozycje.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Brylowanie na polskiej scenie muzycznej to jedno, ale równie ważna, co śpiewanie, jest dla Steczkowskiej rodzina. Justyna ma trójkę dzieci - 22-letniego Leona, 17-letniego Stanisława i 9-letnią Helenę. Ich ojcem jest Maciej Myszkowski.

Justyna Steczkowska na wakacjach

Piosenkarka po intensywnym czasie, kiedy sporo koncertowała, występowała na festiwalach i promowała swoje single, wreszcie postanowiła nieco zwolnić i wyjechać na wakacje. W mediach społecznościowych pokazała film nagrany podczas urlopu. Internauci nie kryli zachwytu.

- Pozdrowienia z wakacji. Kocham swoje 50 lat!!! - napisała Steczkowska.

Justyna 2 sierpnia będzie świętować 50. urodziny. Figura piosenkarki od zawsze była źródłem wielu komplementów. Uwagę zwracają jej piękne nogi i wysportowane ciało, a strój kąpielowy podkreślił jej smukłą sylwetkę.

"Chciałabym tak wyglądać w wieku 50 lat", "To naprawdę wyjątkowe urodzić się z taką figurą", "50 lat, trójka dzieci - niesamowite", "Idealna figura", "Najpiękniejsza i ciągle młoda", "Wspaniale dbasz o siebie. Taka figura po urodzeniu trójki dzieci to marzenie", "W życiu bym nie powiedziała, że masz już tyle lat", "Pani chyba sobie tych lat dodaje" - czytamy opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości