Gwiazdy

Victoria Beckham mierzyła się z krytyką dotyczącą wyglądu. "Prowadzący zmusił mnie do wejścia na wagę"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
people.com
Victoria Beckham

Victoria Beckham stanowi wzór do naśladowania dla wielu kobiet. Błyskotliwa kariera w branży muzycznej, własna marka odzieżowa czy bestsellerowe książki dla miłośników mody to zaledwie część jej licznych osiągnięć. Szczęśliwa mama czwórki dzieci chętnie dzieli się ze swoimi fanami refleksjami dotyczącymi codziennych wyzwań. W jednym z wywiadów pochyliła się nad tematem akceptacji własnego ciała. Opowiedziała też o przykrym incydencie sprzed lat.

Victoria Beckham o wizycie w studiu brytyjskiego talk show "TFI Friday"

Victoria Beckham zdobyła popularność jako piosenkarka popowa, jednak z czasem jej zawodowe portfolio powiększyło się o sukcesy związane z branżą telewizyjną i działalnością w świecie mody. Żona uznanego brytyjskiego piłkarza spełnia się także jako dumna mama czwórki dzieci. Nie dziwi zatem fakt, że wiele osób stawia ją sobie za wzór do naśladowania i chętnie czerpie inspirację z jej doświadczeń.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Wszechstronnie utalentowana artystka od lat gości w programach typu talk show, gdzie odpowiada na pytania dotyczące pracy i życia prywatnego. Niestety rozmowy z gospodarzami popularnych formatów nie zawsze niosą za sobą wyłącznie pozytywne emocje. Okazuje się, że na przestrzeni ostatnich kilku dekad gwiazda musiała mierzyć się z krytyką dotyczącą wyglądu.

- Wiele lat temu wzięłam udział w telewizyjnym show Chrisa Evansa. Dopiero co urodziłam Brooklyna i bardzo szybko schudłam. Tak samo było w przypadku ciąż i porodów mojej mamy. To nie świadczy o zaburzeniach odżywiania. A jednak prowadzący zmusił mnie do wejścia na wagę w celu dokonania oceny masy mojego ciała - przyznała 48-latka w szczerym wywiadzie dla magazynu "Vogue Australia".

Victoria Beckham o akceptacji własnego wyglądu

Szczere wyznanie artystki stanowiło wstęp do dyskusji na temat jej relacji z własnym ciałem. W rozmowie z magazynem "Vogue Australia" Victoria Beckham wspomniała o medialnej nagonce dotyczącej zrzucenia zbędnych kilogramów po ciąży.

Po tym jak urodziłam Brooklyna, wszędzie były zdjęcia wskazujące na każdą część mojego ciała, z której musiałam stracić na wadze

Uznana projektantka mody nie musi już mierzyć się z nieuzasadnioną krytyką i niewybrednymi komentarzami. Nie oznacza to jednak, że pozostaje obojętna na szkodliwe praktyki, które stanowią źródło cierpienia wielu kobiet.

- Nie chodzi o to, by nosić określony rozmiar. Chodzi o to, byś wiedziała, kim jesteś i była z tego powodu szczęśliwa. Ja znalazłam mój własny balans pomiędzy chęcią zabawy a byciem zdyscyplinowaną w kwestii zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej - stwierdziła Victoria Beckham w przeprowadzonej w maju rozmowie z magazynem "Grazia".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: people.com

Źródło zdjęcia głównego: Arnold Jerocki/Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości