Gwiazdy

Maffashion potwierdziła rozstanie z Sebastianem Fabijańskim. "Nie mam zamiaru prać brudów"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Julia Kuczyńska

Maffiashion, czyli Julia Kuczyńska, rozstała się z Sebastianem Fabijańskim. Blogerka ucięła spekulacje, które pojawiały się w mediach. Kolejne publikacje na temat jej życia osobistego sprawiły, że zdecydowała się ostatecznie potwierdzić informację o zakończeniu związku ze znanym aktorem. Zdementowała także nieprawdziwe pogłoski.

Maffashion i Fabijański rozstali się

Maffashion i Sebastian Fabijański spotykali się od października 2019 roku. Pod koniec listopada 2019 roku para pojawiła się oficjalnie razem na wydarzeniu branżowym - blogerka modowa towarzyszyła swojemu nowemu partnerowi na uroczystej gali Cinergia. Tym samym rozwiała wszelkie wątpliwości na temat ich relacji.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Po niedługim czasie media zalały informacje o ciąży Julii Kuczyńskiej - mały Bastian przyszedł na świat we wrześniu 2020 roku. Zakochani szybko także wprowadzili się do nowego wspólnego domu. Niestety, po niespełna 3 latach znajomości i budowania wspólnego życia, poinformowali o rozstaniu.

Maffashion pierwszy raz komentuje doniesienia

Gwiazda nie ukrywa, że przeżywa teraz trudne chwile. Choć od początku planowała nie rozdmuchiwać tematu publicznie, w mediach zaczęli pojawiać się informatorzy z jej otoczenia, którzy donosili portalom coraz to gorętsze newsy na temat rozpadu jej związku z Fabijańskim.

- Czekałam aż będę gotowa psychicznie, będę się czuła bardziej stabilnie. Nie jest łatwo, ale skoro już się pojawili jacyś rzekomi informatorzy, którzy tak wszystko wiedzą, to co jest pisane, nie jest zgodne z prawdą, z umiejscowieniem w czasie, jest dużo tam przekłamań (…) - zaczęła gwiazda.

- Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie (…) Komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości