David Hasselhoff wydał córkę za mąż. "Był dla niej ogromnym wsparciem"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Córka amerykańskiego aktora Davida Hasselhoffa wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest Madison Fiore, który zajmuje się sprzedażą leczniczej marihuany. Co działo się podczas uroczystości? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział reporter Mateusz Hładki.

Córka Davida Hasselhoffa wyszła za mąż

David Hasselhoff jest popularnym amerykańskim aktorem i piosenkarzem. Widzowie mogą kojarzyć go z serialu "Nieustraszony" czy roli ratownika Mitcha Buchannona w "Słonecznym Patrolu". Wydał także płytę "Night Rocker" oraz był jurorem w amerykańskim "Mam Talent!".

Aktor trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Owocem miłości z Pamelą Beach są dwie córki - Taylor Ann i Hayley. To właśnie na ślubie tej pierwszej bawił się ostatnio aż trzy dni. - Taylor wyszła za mąż, a jej wybrankiem jest Madison Fiore, który zajmuje się propagowaniem i sprzedażą marihuany lecznicznej - opowiada w Dzień Dobry TVN reporter Mateusz Hładki.

Ślub Taylor Ann Hasselhoff

Aktor poprowadził córkę do ołtarza przy akompaniamencie piosenki "Bitter Sweet Symphony". - Taylor powiedziała, że jak tylko zobaczyła swojego tatę zmierzającego w jej stronę, to łzy natychmiast napłynęły jej do oczu - mówił nasz reporter. - Przypomniała sobie w tym momencie, jak wiele zawdzięcza ojcu i jak był dla niej ogromnym wsparciem - dodał.

Zobacz szczegóły w naszym materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości