Księżna Kate pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Do którego ze swoich dzieci jest podobna?

Autor:
Oskar
Netkowski
Księżna Kate

Księżna Kate wróciła wspomnieniami do czasów dzieciństwa. Na oficjalnym profilu na Insagramie pojawiło się zdjęcie przyszłej królowej z czasów, kiedy była małą dziewczynką. Internauci od razu wychwycili podobieństwo do jednego z członków rodziny królewskiej. Domyślacie się o kogo może chodzić?

Księżna Kate - dzieciństwo i życie prywatne

Kate Middleton przyszła na świat 9 stycznia 1982 r. w Reading jako Catherine Elizabeth Middleton. Rodzice przyszłej księżnej, Carole i Michael Middletonowie byli pracownikami usług lotniczych. To tam się poznali. Matka żony księcia Williama była stewardesą, a ojciec dyspozytorem lotów w liniach British Airways. Kiedy Kate była dwulatką, gdy mężczyzna otrzymał pracę w Jordanii. Przeprowadzili się tam całą rodziną. Niedługo po tym na świat przyszła Pippa, siostra przyszłej księżnej. Po dwóch latach Middletonowie wrócili z Jordanii na Wyspy.

Brytyjska rodzina królewska

Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę IIDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Swojego przyszłego męża, księcia Williama, Kate poznała podczas studiów na Uniwersytecie St. Andrews. Najpierw byli przyjaciółmi, a edukację kończyli jako para, ale niedługo później zerwali. Nie było to jednak ich pierwsze rozstanie, ponieważ już wcześniej przechodzili kryzysy. Na ich 3-miesięczne miał mieć wpływ książę Karol, który mówił synowi, że jest zbyt młody na poważny związek i małżeństwo. William był wóczas 25-latkiem.

Księżna Kate w dzieciństwie

Kate Middleton wrzuciła do sieci zdjęcie z dzieciństwa, na fali akcji społecznej, w którą się zaangażowała. Chodzi o podnoszenie świadomości na temat tego, jak ważne są pierwsze lata naszego życia, w kontekście dalszego rozwoju. Fotografia z tatą Kate niezwykle porusza. - Chcielibyśmy, abyście w ten weekend spędzili czas ze swoimi przyjaciółmi, rodzinami, współpracownikami i społecznościami, rozmawiając o swoim wczesnym dzieciństwie i o tym, jak ukształtowało one wasze życie - pisała Kate pod zdjęciem na Instagramie. - Mam nadzieję, że rozważycie również przyłączenie się do mnie i podzielenie się swoim zdjęciem przed swoimi piątymi urodzinami, aby pomóc w tych rozmowach i podzielić się uśmiechami i wspomnieniami - dodała.

Mały Louis podobny do mamy z młodości

Internauci nie kryli zachwytu nad zdjęciem z dzieciństwa księżnej Kate. Dla wielbicieli rodziny królewskiej to nie lada gratka. Nie zabrakło także głosów ekspertów. - Jako psychiatra zgadzam się z Księżną Walii, że pierwsze pięć lat rozwoju dziecka ma kluczowe znaczenie dla jego zdrowia, dobrego samopoczucia i ogólnej trajektorii ich życia na różne sposoby. Podziwiam jej pracę w nowej kampanii - czytamy wpis jednej z kobiet.

Fani nie mogli oprzeć się także porównaniom Kate do jej synka. - Muszę to napisać, Louis wygląda zupełnie jak ty w dzieciństwie. Widać po kim ma geny - napisał jeden z wielbicieli royalsów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Chris Jackson/Getty Images

Pozostałe wiadomości